Steam - Non Steam bilgisi olan varsa ?

Bu konuyu okuyanlar

cs_demir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar uzun süredir cs oyuncusuyum 3 - 4 yıldır 1.5 oynuyordum, e tabi artık yenilik zamanı sanki geldi dedim ve 1.6 oynamaya da başladım .
1.6 ya oynadığım şu sonlerde aklımı Steam ile alakalı soru işaretleri takıldı

şimdi ben 1.6 steam alsam bana ne yararı olur avantajlarını merak ediyorum ? wall 3d gibi sorunlar yaratan hilecilerden bıktım resmen bunun yanında birde cfg olayı var serwer lara kurulan anti cfg modülleri de pek işe yaramaz oldu sanki :/

steam Cs source almakta aklıma gelmiyor değil ve CS Source içinde aynı sorunlar acaba var mı diye düşünmekteyim . Bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim .

YAŞASIN DEFAULT :)

skys

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
11
Steam alırsan bir kere seviyeli insanlarla seviyeli bir oyun oynuyorsun. Zaten maç derdin kalmıyor. Gather diye bir sistem var onun sayesinde. Hile olmuyor zaten Yapan Valve tarafından banlanıyor direk.

Steam Ve gather Hakkında bir inceleme hazırlıyorum zaten yakında yayınlıcam. Orda daha iyi anlarsın

cs_demir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim gather i bende bi araştırayım bakalım .

mcaner23

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Vallaha bence de alsan fena olmaz.Ben cod oynuyorum 1.5 yıldır falan dediğin hileciler hakkında katılıyorum ama söyle bir şey söyliyim.Cod da eger banlarlarsa herhangi bir sv de genelde ip degistirip sonra key code yi degistirerek girilebiliyor ama cs de böyle bir olay var mıdır bilemicem.demek istedigim steam la oynayacagın oyuncular bir nevi seckin kişiler gibi falan olacak,eger key code gibi muhabbet varsa cs de de adam o kadar para verip key almıs o yuzden hile yapacagını sanmıyorum.

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Steam = Temiz CS ;) Bu kadar basit. :)

cs_demir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
steam da ortam yok muş ya vazgeçtim almaktan ama yinede belli olmaz.
Türkiye de sadece 1 tane public steam Sw. si var miş.
geri kalan tanımadıığın adamlarla attığın maç sw.leri :/