Steam mobil ödeme sorunu Turktelekom

Bu konuyu okuyanlar

DEADPOOL®

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Az önce oyun almaya çalıştım ilk mobil ödeme açtım sonra tüm işlemleri yaptım EVET yazıp yollayın geldi 4 dakika beklemeli bişey evet dedim işleminiz geçersiz tamamlanmadı yazdı sebebi ne olabilir

UgurcanAlan

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Boşver kardeşim böyle işlerde mobil'le falan uğraşma.Sen git en iyisi bir ininal kart al, iyi değilde mecburiyetten onu kullanıyoruz.Ama kullanımı rahat merak etme.

yucesezar

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
boacompra yöntemi basarısız oluyor tt'da bende birkaç kez denemiştim hiçbiri olmadı.

DEADPOOL®

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Boşver kardeşim böyle işlerde mobil'le falan uğraşma.Sen git en iyisi bir ininal kart al, iyi değilde mecburiyetten onu kullanıyoruz.Ama kullanımı rahat merak etme.

boacompra yöntemi basarısız oluyor tt'da bende birkaç kez denemiştim hiçbiri olmadı.

hocam üstümde bakit yok kartımda yok olsa anında şuan tek çarem mobil ödeme bunun hiç mi yolu yok bugün almam lazım oyunu.

DEADPOOL®

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Oyuna tekrar para verme hesabini geri almaya calis. Yardim gerekiyorsa ben yardimci olurum.

hocam o hesabı iptal ettim artık içinde gta4 cod 5 ve 6 vardı apartmandaki çocuğa vermeyi planlıyorum istedi oda, çok uğraştım sinir oldum, şifre isterken hesap adımı istiyor yazıyorum böyle bir hesap yok yazdı lanet ettim bıraktım :D

bir kere daha alıp herşeyi kaydederim artık zaten o hesapta bir emeğim yoktu

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
Türk telekomu arayıp mobil ödemeyi aktif ettirdiniz mi ?

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Mobil odeme yapabilmeniz icin faturali hat ve otomatik ödeme talimati gerekli tecrübeyle sabit.

DEADPOOL®

Asistan
Reaksiyon puanı
23

DEADPOOL®

Asistan
Reaksiyon puanı
23
oyunu aldım indirdim arkadaşlar telefonla iş olmuyormuş

LordViper

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
, Aradan bir sene geçmiş, cevap bekliyorsun, yeni katıldığın belli oluyor, yeni konu açsan iyi olur, çözümü yazmadan bırakmış adam, boşuna okudum iki saat.

Bunlar böyle işleri geldimi yazarlar zaten kendileri çözümü buldu adam foruma bile bakmıyor çözümü soran varmıdır diye sormuyor kendine.
çünkü bir tek kendi umrunda başkaları değil.