Steam indirimleri hakkında

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Selamlar. Bu cadılar bayramı indiriminde oyunların fiyatları bir hayli düştü bildiğiniz üzere. Bu black friday veya kış indirimlerinde oyunların fiyatları ''örnek alırsak rocket league vs''. düşer mi? Düşer mi den kastım daha fazla düşer mi yoksa oyun fiyatları aynı mı kalır? Mesela indirimde 18 liraya düşen bir oyun dahada ucuzlayabilir mi?

Şuanki indirimli fiyatından daha düşük bir fiyata da düşebilir, onun biraz üstünde de kalabilir. Fakat şuan cadılar bayramı indirimleri olduğu için korku, gerilim türündeki oyunlar indirimde.

Black Friday gibi indirim dönemleri geldiğinde genelde bunlardan da uygun fiyatlara düşüyor oyunlar ve kapsamlı bir şekilde tüm kategorilerdeki oyunlarda indirim oluyor.

Şuanki indirimli fiyatından daha düşük bir fiyata da düşebilir, onun biraz üstünde de kalabilir. Fakat şuan cadılar bayramı indirimleri olduğu için korku, gerilim türündeki oyunlar indirimde.

Black Friday gibi indirim dönemleri geldiğinde genelde bunlardan da uygun fiyatlara düşüyor oyunlar ve kapsamlı bir şekilde tüm kategorilerdeki oyunlarda indirim oluyor.
Sağ olasın bekleyeceğiz o zaman

falcon291

Profesör
xPhoenix06 Rocket League arıyorsan Steam'de 18 ₺'ye düşmüş madem aynı fiyata hemen vereyim. falcon291'i arkadaş yap. Selamlar,

falcon291

Profesör
Şu anda Steam'de 18 ₺ değil. İndirimden önce aynı fiyata almak isteyen olursa diye yazdım. Bekleyeceğim demiştin, bekle öyleyse sen bilirsin. İndirimde 18 ₺ olacağının da garantisi var mı?

Şu anda Steam'de 18 ₺ değil. İndirimden önce aynı fiyata almak isteyen olursa diye yazdım. Bekleyeceğim demiştin, bekle öyleyse sen bilirsin. İndirimde 18 ₺ olacağının da garantisi var mı?
Bence var. Ayrıca sizi tanımadığım için risk alıp 18 lira vermeyi istemem yanlış anlamayın.

falcon291

Profesör
Aslında yanlış anlaşılacak birşey yok, gayet açık yazmışsın, 18 ₺ için beni dütebiirsiniz demişsiniz. Birisi birini dütecek ise emin ol 18 ₺ için uğraşmaz.

Ne diyeyim, sen bilirsin, alma...

Bence var. Ayrıca sizi tanımadığım için risk alıp 18 lira vermeyi istemem yanlış anlamayın.

Kullanıcı Benzer Konular Forum Cevaplar Eklenme
J Steam 5
C Steam 3
D Steam 0
Halktan Biri Steam 13
Halktan Biri Steam 5