Steam İçin ShiftDelete.Net Teması

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Herkese merhabalar.Uzun zamandır Steam için çeşitli temalar kullanırken dün aklıma geldi ve neden ShiftDelete.Net içinde bir tema olmasın dedim.Sonuçta forumda Steam kullanan birçok kişi mevcut.Şimdilik 2 tema yaptım birisi koyu birisi normal olmak üzere.Daha çok sarı ve siyah renkleri üzerinde durmaya çalıştım ama sadece bunlarda boğulmayalım diye araya mavi ve yeşil renkleri de ekledim.Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum :)

Normal Tema

1.png

2.png

Koyu Tema

3.png

Birde temaları nasıl kuracağımızı anlatıyım.İlk verdiğim linkten Steam Customizer adlı programı indiriyoruz.Daha sonra ikinci vereceğim linkten buradaki temaları indiriyoruz.İndirmelerin nereye indiği fark etmez.Daha sonra aşağıda anlattığım şekilde tema yükleme işlemini yapıyoruz.Bu kadar basit :)
Linkler:(Herhangi bir telif hakkının çiğnenmesi gibi bir olay yoktur.Tema linki benim profilime yönlendirecek sizi ama kesinlikle herhangi bir maddi kazancım yok bu konuda sadece indirmenin en kolay yolu bu zaten sırf tema yapmak için hesap açtım)

Tool - Steam Customizer - Download

Temalar - cOOpx

Kurulum:
sf.png
Burada open dedikten sonra indirdiğimiz temayı açıyoruz Steam üzerine otomatik ekleniyor.2 tema içinde bunu yaptıktan sonra artık program ile işimiz kalmıyor.Temayı değiştirmek istediğimiz zaman Steam>Ayarlar>Arayüz>Kullanmak istediğiniz görünümü seçin kısmında temaları görebilirsiniz :)

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Web sitesinin de çok göz yorduğunu düşünerek SDN geliştiricilerinin tasarımdan pek anlamadığını düşünmüştüm, Steam temasından da gördüğüm kadarıyla (Anlatmanıza gerek yok, zaten görüyorum) haklıymışım :p