Steam Hesap'dan Hesaba Oyun Aktarma

Bu konuyu okuyanlar

MpV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açmamışımdır İnşallah,

Öncelikle benim steam hesabım var ve Cod:Ghosts, Terraria, Portal 2, Cs:Go, Goat Simulator, L4D2, Payday 2, Payday The Heist, Skyrim L.Edition oyunları var. Ben bu oyunları yeni açtığım hesaba tamamen nasıl aktarırım ? Yardımcı olan arkadaşlara teşekkürler.

MpV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Peki nasıl oluyor ve nedir?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Hocam mobilim açıklar mısınız.

Kisaca özetlemem gerekirse

Kendi steam hesabindan baska bir hesaba yetki vererek, listendeki oyunlari baska bir hesap üzerinden oynayabiliyorsun.

Daha fazla bilgi icin videoyu izlemeni tavsiye ediyorum.

Oyunlari neden baska bir hesaba aktarmak istiyorsunuz?

MpV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kullanıcı ismimi değiştiremedim ve ben nicklerden çok çabuk sıkılıyorum ilk açtığımdan bu yana hep aynı. Eposta değiştiremedim. Kullanıcı adını ve oyunlardaki oyun nick'ini (valve oyunlarında ve steam nick'i kullanan oyunlarda
) değiştire biliyormuyuz

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Steam -> Ayarlar -> Arkadaşlar

Buradan değiştirebilirsin.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=261307]MvP[/MENTION]

Kullanici ismini degistiremiyoruz, bir kere sectin mi tamam. Steam'de kullandigin nick'i istedigin kadar degistirebilirsin.

Steam valve'ye ait oldugu icin secmis oldugun isim orada da gecerli olacaktir. E-posta adresini de degistirebilirsin.

Oynadigin oyunlar arasinda uplay ve social club kullanan bir oyun varsa secmis oldugun nick orada gecerli olmayacaktir. Orada hangi ismi sectiysen onu kullanirsin.

Bunun haricinde sorun olmaz.

MpV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Kullanici ismini degistiremiyoruz, bir kere sectin mi tamam. Steam'de kullandigin nick'i istedigin kadar degistirebilirsin.

Steam valve'ye ait oldugu icin secmis oldugun isim orada da gecerli olacaktir. E-posta adresini de degistirebilirsin.

Oynadigin oyunlar arasinda uplay ve social club kullanan bir oyun varsa secmis oldugun nick orada gecerli olmayacaktir. Orada hangi ismi sectiysen onu kullanirsin.

Bunun haricinde sorun olmaz.

Hocam ben Kemalist_Alper adıyla giriş yapıyorum. Ama şimdi baktım ve Rawetyoo yaptım adımı ve hayla Kemalist_Alper adıyla giriş yapıyorum ama oyunlardaki adım Rawetyoo mu olacak ? Profilde Rawetyoo yazıyor.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru

Kemalist_alper hesaba giris yaptigin isim. Bu ismi yani kullanici adini degistiremezsin. Rawetyoo ise steam de kullandigin nick'dir. (takma ad, rumuz artik neyse)

Evet, oyunlardaki adin rawetyoo olacak.

MpV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağol hocam, teşekkür ederim. :)