Steam Hesabım Çalındı !

Bu konuyu okuyanlar

Furkan19803

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 19.11.2018 tarih ve 19.35 civarı bir saat de steam e girişimi yaptım ve heyecan ile oyun oynayacaktım fakat bir arkadaşlık isteği geldi ve adamın profiline baktım açıklamasında site vardı ve 15 $ veriyor diye uyduma bir yazı vardı. Ben de bunun scam olduğunu anladım fakat eğlenmek için gireyim boş boş katlar çıkarım, nasıl olsa parayı vermiyecekler diye girdim siteye benden bilgilerimi istedi verdim ve 2 dk sonra bana sonu 17 ile biten telefon numaranız ve e-posta steam inizden silinmiştir diye mesaj geldi e postama. (E-postam da 2 adımlı doğrulama açık). Olur da böyle biri size buraya gir para veriyor derse sakın girmeyin, ben girdim olanları gördüm ve pişmanım.

Şimdi Steam'den destek talebinde bulundum. Fakat yanlış yerden bulundum 1.parolamı unttumdan 2.si ise hesap kurtarmadan ama korkup hallettime basıp bu sefer Steam Destek - Hata bu linkden yaptım. Hesabın kullanıcı adı benim biliğim şifremi bulabiliğim Steam cüzdan kodumu (Kodu kullandım) ve ininal kartımın son 4 hanesini yazdım, umarım işe yarar. Peki sizce hesabımın kurtarabilmek için başka ne yapmalıyım ?

#ExYoung

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Steama sorununu hem İngilizce hemde Türkçe olarak yaz

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Nasıl ya, şifreni de mi girdin adamın sitesine?