Steam Hesabım Çalındı

Bu konuyu okuyanlar

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
beyler kafama takılan bişey var; bu şahıs steam hesabımı benmişim gibi konuşup satsa bile geri alırım değil mi?

Alcyone

Asistan
Reaksiyon puanı
1
beyler kafama takılan bişey var; bu şahıs steam hesabımı benmişim gibi konuşup satsa bile geri alırım değil mi?
Daha almadın mı sen ne geç çalışıyor bu Steam yetkilileri. Soruya gelecek olursak alırsın çünkü hesap senin bir şekilde kanıtlanır.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
uyuşuk herifler, adam envanteri boşaltmış neyse zaten bişey yoktu envanterde. Almam lazım çünkü 50 tane bilgi yazdım isteyebilecekleri bilgide kalmadı gibi bişey.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
please reply with your new email address. diye bi cevap gelmiş ayın 17 sinde ama şimdi gördüm nasıl olduysa daha önce baktığımda yoktu neyse, yeni bir email ile cevap yazmamı istemişler bende öyle yaptım. Yanlış okumuşum tamamı şöyle sanırım boşa yeni emaille yazdık ama neyse; team için ayrı bi tane daha açacam ve onu steam dışında kullanmayacam.

Change your SteamPowered.com Support Account password and the password for the e-mail account you are using to contact Support. If you no longer have access to the email that is associated with your account, please reply with your new email address.

Otomaik mesaj mı lan o yoka neyse aynı ticket dan 2 tane açmış oluruz o zman.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
yok be hocam, saygıyla anıp duruyorum steamı hala.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
İlginç bişey oldu, steama yeniden kayıt oldum kayt olurken steamı ilk kullanmaya başladığım emaili verdim tabi verirken bilmiyodum steam uyarı verince kabul ettim şu an hesapta 33 oyun var. Nasıl oldu bende bilmiyorum ben esas hesabımı istiyorum hdd den sildiğim halde çoğu oyun için hatta hemen hepsi için oyna seçeneği var. Birde steam guardı aktif edemiyorum. Ayarlar-Hesapta steamguardla ilgili bişey yok.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

15 dk süresinden dolay hep flood olauyor ama idare edin steam guard geldi.

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
İyi bari zorda olsa almışsın :) Geçmiş olsun.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Geçmiş olsun kardeş.İnşallah bende alırım.

İnşaallah hocam.

Bu arada hesabı çalan şerefsiz listemdeki bazı kişilere sahte linkler göndermiş. O arkadaşlar dan bazıları da ben sanıp silmişler. Bi de engellemişler. Zoruma gitti lan
biggrin.png
Neyse eğer konuyu görürlerse şöyle diyeyim o linkleri ben göndermedim.

Hesap bu:http://steamcommunity.com/id/ichimaru-gin