Steam Hediye

Bu konuyu okuyanlar

cpqqqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar okulda yılbaşı çekilişi yaptık bana biri çıktı ona steam payday almayı düşünüyorum , hediyeleri sınıfta vercez , ben kodu zarfın içine koymayı düşünüyorum .
Gelelim sadede , oyunu alırken hediye olarak al dedikten sonra epostaya gönder seçeneğini seçsem , kendi kullandığım epostalardan birini yazsam epostama kod gelir dimi ? yani korkuyorumki epostanın üzerine oyun yüklencek .

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
E posta'ya kod gelmiyor bağlantı geliyor ve gelen bağlantıya hangi hesapla giriş yaparsan o hesaba aktifleşiyor. Bende kağıda eve gidince steam hesabına bak yaz öyle gönder.

cpqqqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında steam hesabını bilmiyorum :D peki internet sitelerinden alınca kod mu geliyor ? onlar nasıl yapıyor ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

E posta'ya kod gelmiyor bağlantı geliyor ve gelen bağlantıya hangi hesapla giriş yaparsan o hesaba aktifleşiyor. Bende kağıda eve gidince steam hesabına bak yaz öyle gönder.

aslında steam hesabını bilmiyorum :D peki internet sitelerinden alınca kod mu geliyor ? onlar nasıl yapıyor ?

Subzero0*

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Kod geliyor onu steam da tanıtıyorsun oyunu mağazaya ekliyorsun ve ardından indiriyorsun.

cpqqqq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kod geliyor onu steam da tanıtıyorsun oyunu mağazaya ekliyorsun ve ardından indiriyorsun.

onu biliyorumda ben kodu nasıl alcam , satın alıp arkadaşıma vercem ama nasıl kod alcam , internet sitelerindenmi ? yoksa steamden alınıyormu_