Steam Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Herkese merhaba

Steam üzerinden oyun satın aldım ve oynuyorum.Fakat bilgisayarım ağırlaştığından dolayı yeniden kurmak istiyorum.Windows u yeniden kurduğum zamanda oyunu yeniden yükleyebilirmiyim yoksa formatlamadan önce yapmam gereken şeyler varmıdır?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Satın aldım derken dvd mi geldi eline yoksa kredi kartı sayesinde internetten orjinal olarak indirdin mi?

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Kredi Kartıyla internetten satın aldım ve steam üzerinden indirdim.

aperon

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Herkese merhaba

Steam üzerinden oyun satın aldım ve oynuyorum.Fakat bilgisayarım ağırlaştığından dolayı yeniden kurmak istiyorum.Windows u yeniden kurduğum zamanda oyunu yeniden yükleyebilirmiyim yoksa formatlamadan önce yapmam gereken şeyler varmıdır?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

bu soruya cevap verebilecek insan çok azdır çünkü hemen herkes çalıyor,herkes dürüst hırsız,hırsız ama dürüst:)
sorunun cevabına gelince;benimde steam hesabım var,aldığım,hesabıma ekli oyunları şunu şunu yükle dediğimde kayıt dosyalarıyla dahil geri yüklüyor...istersem güncellemelerde dahil...steam uygulamanı,hesabını ve sayfasını incelersen böyle olduğunu göreceksin...zaten aldığın içeriği steam uygulaması kendi indirip kuruyor,oyun senin hesabında.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
İster format attıktan sonra hesabına tekrar bağlanırsın yeniden download edersin. İstersen oyuna sağ tıklayıp backup yaparsın bir daha ki kurulumda indirmek zorunda kalmazsın.

Bilgisayarına formatta atsan, başka pc den steam hesabına da bağlansan o aldığın oyun her zaman hesabında geçerli olur.

Bağlantın hızlıysa sıfırdan kurulum yapmak bi nebzede olsa performans artışı sağlayabilir.

loverman

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Cevaplarınız için teşekkür ederim.Gönül rahatlığı ile format atabilirim artık :)