Steam Dota 2 Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
elimdeki dota dosyalarını commona atıyorum,indirmeye başlıyorum mevcut dosyalar kontrol ediliyor falan filan devam ediyor.sonra bir bakıyorum 5.5 gb dosya indirmeye başlamış.sonra dota 2 beta dosyasının kaç gb olduğuna bakıyorum ki benim attığım 9 gb dosya silinmiş sadece 300 mb kalmış.hayır hiç bir dosyayı silmeyip baştan başlasa sinirlenmiyeceğim ama 9 gb dosya silmek nedir anlamadım.bana da sormuyor ki steam bozuntusu.

şu an hala elimde 9.35 gblık dota 2 beta klasörü duruyor ama ne yaptıysam olmadı hep baştan indirmeye başladı.1 ay önce denediğimde mutlu mesut oynamıştım oyunu hiç indirme yapmadan.sorunumu çözen olursa mutlu olurum.bu konuda bilgisi olmayan bile en azından fikrini yazarsa iyi olur.şimdiden teşekkürler

- - - Mesaj Güncellendi - - -

up up up

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Klasör olarak yedeklemek hatalara yol açar. Steamin kendi yedekleme sistemi ile yedekleyin. Şuanki haliyle olmuyorsa sil baştan indirmeniz lazım.

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=64474]rozabay[/MENTION] anlamadığım önceden oldu da şimdi mi hata oluyor? acaba update gelmesinden dolayı olabilir mi?

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
@rozabay anlamadığım önceden oldu da şimdi mi hata oluyor? acaba update gelmesinden dolayı olabilir mi?

Devamlı update geliyor oyuna. O yüzden de kaynaklanabilir. Çözüm olarak kesin birşey söyliyemem malsef. Aslında bir fikirim var ama muhtemelen hata verecek. Yinede bir deneyin.
Steam programını tamamen kapatın. Elinizdeki dosyaları steamapps içine atın. Daha sonra klasörün yazma ve değiştirme iznini iptal edin. Sadece okunabilir olsun. Steam programını tekrar çalıştırın. Bakalım ne olacak.

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Devamlı update geliyor oyuna. O yüzden de kaynaklanabilir. Çözüm olarak kesin birşey söyliyemem malsef. Aslında bir fikirim var ama muhtemelen hata verecek. Yinede bir deneyin.
Steam programını tamamen kapatın. Elinizdeki dosyaları steamapps içine atın. Daha sonra klasörün yazma ve değiştirme iznini iptal edin. Sadece okunabilir olsun. Steam programını tekrar çalıştırın. Bakalım ne olacak.
şimdide sadece 1.6 gb ını gördü hiç bir dosya silinmedi ama.acaba regeditten bir şeyler yapılması mı gerekiyor çözemedim

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dosya izinlerini tekrar normale döndürüp oyuna girmeyi deneyin.

girmeye çalışınca yüzde 28 gibi bir değerden tekrar devam etmeye başlıyor.oyun için 9.3 gb yer kaplıyor diyor 5.5 gb indirmeye çalışıyor.ama oyun zaten 9.5 gb en son girmemden bu yana 200 mb update gelmiş.

KOLORTA_RANGER

Asistan
Reaksiyon puanı
1
şimdilik olan olmuş. daha sonra bu gibi şeylerle uğraşmamak için steamin back up/restore özelliğini kullanmalısın.

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
şimdilik olan olmuş. daha sonra bu gibi şeylerle uğraşmamak için steamin back up/restore özelliğini kullanmalısın.
her seferinde tekrar yüklemekle uğraşmıyım diye direk flashıma atmıştım dosyaları, net cafede denememizde oyun çalışmıştı şimdi ise sadece 1.6 gb görüyor.neyseki yarın hem harddiskim hem de sınırsız internetim olacakta böyle sıkıntılarım olmıyacak

moderatöre bir sorum olacak . niye dota forumunda bu konu ?
sonuçta steam yada bir oyunla ilgili bir sorun var dotanın içeriğiyle,oynanışıyla alakalı bir şey yok burada

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
moderatöre bir sorum olacak . niye dota forumunda bu konu ?
sonuçta steam yada bir oyunla ilgili bir sorun var dotanın içeriğiyle,oynanışıyla alakalı bir şey yok burada

Dota ile alakalı bir sorun olduğu için.

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dota ile alakalı bir sorun olduğu için.
kardeşim buraya girenler sorun çözmek için değil dotayla alakalı bir şeyler öğrenmeye geliyor yanlış mıyım?

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
kardeşim buraya girenler sorun çözmek için değil dotayla alakalı bir şeyler öğrenmeye geliyor yanlış mıyım?

Öncelikle ben senin kardeşin yada abin değilim. İkincisi Dota ile alakalı ne varsa hepsi bu kategori altındadır.
İyi forumlar.

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bu dosyayı internet üzerinden atabilecek olan var mıdır ?

bulunduğı yer c/program files/steam/steamapps dir.

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güncellemeyi kapatmıştım. Şimdi güncelledim. Dosyayı yeniden indirin.
işte kotalı olduğumdan indiremem.bugün ttnete başvuru yaptım fiber için bakalım ne zaman bağlarlar.yardımınız için teşekkürler

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
işte kotalı olduğumdan indiremem.bugün ttnete başvuru yaptım fiber için bakalım ne zaman bağlarlar.yardımınız için teşekkürler

Dota 2 yi kastetmemiştir. Yukarda attığım linki tekrar indirin demiştim.

Bitn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dota 2 yi kastetmemiştir. Yukarda attığım linki tekrar indirin demiştim.
haaa tamam o zman :)

ben 200 mb update geldi sanıyordum yaklaşık 800 mb gelmiş, 800 mb bile indiremem ne yazıkki