Steam de football manager 2013 yükleme hatası

Bu konuyu okuyanlar

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
arkadaşlar merhaba, vatan bilgisayardan fm 2013 oyununu aldım steam den oyunu yükledim oynadım, daha sonra oyun hiç bir türlü açılmadı kütüphanede de yoktu. steam ı kaldırıp tekrar oyunu yüklemek istedim ancak sürekli
bu oyun yüklenmedi hatası alıyorum. yapmadığım bir şey mi var? bilen varsa yardım olursanız sevinirim.

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
bu sorunla karşılaşan yok anlaşılan.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende orjinal aldım yükledim oynadım falan neyse sona format attım pc ye tabi doğal olarak oyun steam falan gitti .şimdi tekrar kurmak istiyorum ama olmuyor ne kütüphanede görnüyor nede serial le yükleme yapabiliyorum ...

Hyperactive

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Steam değil de benim crackde sorun var büyük ihtimalle ondan çalışmıyor. SKIDROW çalışıyor olmalı bunun üzerinde.

berinark

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Senin sorununun crack ile alakası yok. Senin SKİDROW ilede bi alakan yok :) Bilgisayarına revouninstaller benzeri bir kaldırma program kur. Onunla fm 2013 ü, steamı tamamen kaldır. Sonra tekrar yükle. Emin değilim ama işe yarayabilir. Ayrıca bilgisayarında virüs olabilir. Antivirüs programı ile taratman faydalı olacaktır...

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
[email protected] ye konuyu mail attım.
sağ olsunlar aral dan bir arkadaş ilk gün yardımcı olmak istedi sanırım.
steam kullanıcı ve şifremi aldı bir daha kesinlikle ilgilenen olmadı. hem info ya hem de bana yardımcı olan aral çalışanına defalarca mail attım kesinlikle geri dönüş yapmıyorlar.
oyun kesinlikle yüklenmiyor.
benimde diğer oyunu çalışmıyor diyen arkadaşında oyunu orjinal crack gibi bir durum söz konusu değil.
steam i kaç defa kaldırdım kurdum ancak sonuç yok ne yazık ki.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende orjinal oyun aldım ama kurarken serial istediğinde bulamadm cd nin içinde. nasıl yapcz acaba yardımcı olursanz sevinirim kaç gündür yapamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar .. Ben oyunu yükledim .. açtım oynadım ve oyun sırasında hata veriyor oyun az sonra kapatılacaktır diyor ve kapatılıyor .. Bu neden acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Açılmama sorunu bende de var. Normal Oynuyodum şimdi steam bişey install lamaya çalışıyo servers are busy error code:3 diye uyarı çıkıyo ve oyun hiç açılmıyo. oyun bu steam hataları nedeniyle çekilmez oldu. almayan arkadaş varsa hiç almasın...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasım dvd kutusunun içindeki kitapçığın arkasında serial numarası. korsan cd lerdeki gibi dvd nin içinde bir serial notpad arama :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar orjınal cdı kurulumunda ve kurulduktan sonra oyunda sıkıntı yasıyan var mı ikinci sorum ıse bu oyunu 3 ayrı bılgısayara yuklıyıcem onlıne oynıyabılırmıyız en kısa surede cvp verırsenız memnun olurum...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben oyunu kurdum bir kaç sezon ilerledim şimdi oyunun linkine tıkladığımda steam açılıyor oyunu oynayamıyorum ne yapmam gerekir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a. arkadaşlar ben korsan cd aldım kurdum ama hata veriyor Tüm aktif debugger'lar devre dışı bırakın die ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz