Steam çok fazla başarısız giriş yaptınız sorunu

Bu konuyu okuyanlar

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Dün denediğimde bu hatayı aldım ve tekrar bugün denedim yine aynı hatayı verdi. Bilgilerim %100 doğru olmasına rağmen giriş yapamıyorum. Çözümü hakkında bilgisi olan var mı acaba? Google Chrome ve Opera'da denedim sonuç aynı.

111.png

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Hesap CC diyebiliriz o zaman tanıdık bişey olmaz diye birine verdiniz mi yada internet kafede açık bırakıp gittiniz mi yada oynarken süreniz bittimi

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Hesap CC diyebiliriz o zaman tanıdık bişey olmaz diye birine verdiniz mi yada internet kafede açık bırakıp gittiniz mi yada oynarken süreniz bittimi

Hesabımı kimseye vermedim ve hiç bir yerde açık bırakmadım. Yanlızca kendi bilgisayarımda kullanıyordum ancak son 2 gündür bu durumla karşı karşıyayım. Steam uygulamasından giriş yaptım ancak site kabul etmiyor.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Şifrenizi sıfırlamaya çalışın size kod gelmez ise hesap CC demek telefon numaranız üzerinden geri alma şansınız var olmaz ise sizden baya bir doğrulama ister

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Şifrenizi sıfırlamaya çalışın size kod gelmez ise hesap CC demek telefon numaranız üzerinden geri alma şansınız var olmaz ise sizden baya bir doğrulama ister

CC ne demek ve hesabın çalındığını düşünmüyorum çünkü 1000 TL değerinde bıçak skini var anında çalınırdı öyle birşey olsa.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Hesabınızda hala duruyormu skin duruyor ise çalan arkadaş salak yada baya güveniyor kendine tabi gitti ise CC demek ise hesap gitti demek anlamına geliyor şifre değiştirme ile uğraşın

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Hesabınızda hala duruyormu skin duruyor ise çalan arkadaş salak yada baya güveniyor kendine tabi gitti ise CC demek ise hesap gitti demek anlamına geliyor şifre değiştirme ile uğraşın

Şifre değiştiğim takdirde herhangi bir pazar banı olacak mı?

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Onla alakası yok diye biliyorum sonuçda hesap sizin neden öyle bir şey olsun ki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve şuan hesap gittimi belli deyil 1haftalık 1 aylık Bann takmasınız herhalde

Son düzenleme:

sappien

Asistan
Reaksiyon puanı
326
Onla alakası yok diye biliyorum sonuçda hesap sizin neden öyle bir şey olsun ki

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ve şuan hesap gittimi belli deyil 1haftalık 1 aylık Bann takmasınız herhalde

Sanırım internetimle alakalı bir durum olmuş. Telefonumun hücresel ağından girince herhangi bir sorun olmadı.

Son mesajlar