Steam Başka Ülke

Bu konuyu okuyanlar

ayakkabi45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Almanyaya gidicem dil kursu için. Ben ordayken arkadaşım Türkiyeden benim steam hesabıma girip oyun satin alsa sorunsuz şekilde oynayabilir miyim ? Yoksa hesap bloke falan edilir mi?

ayakkabi45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Almanyaya gidince ordaki steam fiyatları üzerinden almayacak miyim yani para birimi euro olmayacak mı ? O şekilde alınca buraya göre daha pahalıya geliyor çoğu oyun. Yoksa hesabımı Türkiye de açtığım için hala para birimi tl olarak kalicak ve burdaki fiyatlar üzerinden mi alacağım oyunları ?

LogicErrorTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Almanyaya gidince ordaki steam fiyatları üzerinden almayacak miyim yani para birimi euro olmayacak mı ? O şekilde alınca buraya göre daha pahalıya geliyor çoğu oyun. Yoksa hesabımı Türkiye de açtığım için hala para birimi tl olarak kalicak ve burdaki fiyatlar üzerinden mi alacağım oyunları ?

Steam hesabımda çok farklı ülkeleri seçmeme rağmen her seferinde TL olarak satın alıyorum oyunları, bence sen gitmeden önce bir hesap edin her ayarınıda Türkiye'ye göre ayarla, bu şekilde bi sorun çıkacağını sanmıyorum doğrusu.