Ssd bios ekraninda ayarlamalardan sonra bir kerelik gozukuyor ve gidiyor

Bu konuyu okuyanlar

Selim23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ikinci el bir msi gl72 laptop aldim satan adam icinde ki ssd yi kendi takmis ama pc göruyor ancak bilgisayarimda gözukmuyor dedi sorunu cozersen sen kullan dedi(pcie ssd)
bende sifirdan windows yuklerken bios dan ayarlari uefi ye degistiridim ve kurdum sonrasinda boot menusune giris yapinca ssd yi boot menusunde gordum pc ssd ile boot yapti ve o ssd nin icinde de sistem yuklu oldugundan sifre sayfasi acildi sifreyi bilmedigimden misafir modda giris yaptim sonrasinda youtube dan video izleyerek sifre nin kaldirilabilecegini buldum pc yi recovery moda alinca ssd tekrar kayboldu . suan hala sistem icinde (kendi windows umda disk yonetiminde bir bellek olarak gozukuyor ) ama kullanim disi donanimsal olarak cikarip takinca sistem yine o ssd den boot oluyor. bu arada sifreyi satin aldigim adama sordum hatirlamiyor pc ye outlook hasabida kurmamis ne yapabilirim ssd yi cope atmaya gönlüm el vermedi tesekkurler

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,189
Yeniden işletim sistemi kur?

Selim23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kurulum ekranı gelmiyor ssd tekrar yok oluyor. Ssd içinde güvenlik duvarı olabilir mi acaba açılmayı engelleyen falan?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kurulum ekranında tekrar kendi diskim gözüküyor

Son düzenleme: