SS Arctis 3 Alınır Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Decidueye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
5.1 ses kartım var (bilgisayarın hiçbir yerinde 7.1 diye bişey görmedim). Arctis 3 almayı düşünüyorum biraz el yakıyor 400 tl fiyatıyla ama çok güzel geldi bana mikrofonu , kulaklığın tasarımı vb. ama bazı kanallar arctis 3ü kötülemiş hemen mikrofonu bozuldu vb. . Şüphede kaldım alsam mı almasam mı ? Çünkü bu kulaklık kötüyse siberia 200 almayı düşünüyorum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arctis serisi çok iyi rakibi yok bana göre. Alabilirsen Arctis 5 al. USB ile bağlandığı için hem mikrofon hemde ses kalitesi daha iyi oluyor. Mikrofonu muazzam bu arada. Arctis 5 kullanıcısı olarak bunları söyleyebilirim.

Decidueye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arctis serisi çok iyi rakibi yok bana göre. Alabilirsen Arctis 5 al. USB ile bağlandığı için hem mikrofon hemde ses kalitesi daha iyi oluyor. Mikrofonu muazzam bu arada. Arctis 5 kullanıcısı olarak bunları söyleyebilirim.
Arctis 5'in rgb özelliği ve usb girişi olması var benim bildiğim birde benim için jak giriş daha mantıklı geliyor benim bilgisayar masaüstü . Bir de 400 tlye bile zor çıktım daha çıkamam çok farkı yoksa 3 alıcam .ve 7.1 ses kartım olmaması bişey değiştiriyor mu ? Csgo için alıcam da ses kasmak için bi de ara sıra müzik dinlemek için .

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu seviyedeki ürünlerde zaten gerçek 7.1 bulamazsın onlar çok pahalı. Sanal 7.1 olarak geçer bu fiyat seviyesindekiler. Tavsiyem indirim kovalaman. O ürünü 350 TL civarına bulabilirsin.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Uvvvv. Sorması bile hata. Arctis 3 kullanıyorum. Tek geçerim...

Decidueye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu seviyedeki ürünlerde zaten gerçek 7.1 bulamazsın onlar çok pahalı. Sanal 7.1 olarak geçer bu fiyat seviyesindekiler. Tavsiyem indirim kovalaman. O ürünü 350 TL civarına bulabilirsin.
350 mi ? nerede ? :D 400 altı yok ne yazık ki :/ ama arctis 3ü alıcam teşekkürler

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Ben kullanıyorum ss3 ama kaliteli bir ses kartın yok ise bulaşma onun yerine USB ile bağlanan bir şeylere bak

---- Mesajlar birleştirildi ----

Gerçekden kaliteli bir ses kartın yok ise bulaşma ben supremefx ses kartı ile kullanıyorum ve sesini ordan yükseltebiliyorum ve öyle bir ayar kurdumki hem realtek hem ss engine tam kontrol sağlayabiliyorum program işleri ile uğraşmam derseniz saten almayın realtek ile çakısıyor ve engine üzerinden yaptığın hiç birşey işe yaramıyor yani 7.1 eko ayarları kullanılmıyor falan saten 5,1 ses kartı 7,1 desteklemiyecektir boşuna para vermiş olursunuz o ses kartı ile kualklığın sesinide beyenmessiniz onun için USB uçlu monster virtual alırsanız çok daha fazla zevk alırsınız monster kullandım ama o daha çok yüksek tizler olduğu için 7,1 çok iyi veremiyor ss göre ama o fiyata alabileceğiniz en iyi kulaklık

https://www.monsternotebook.com.tr/pusatkulaklik/pusat-kulaklik.html

Son düzenleme:

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Yorumun gerisini anca okuyorum csgo ve müzik demişsiniz csgo için monster çok iyiydi adamın ilerde üst katta olduğu bile anlaşılabiliyordu müzik de varsa en iyi kulaklık seçimi olacaktır monster titreşim sayesinde filmler ve şarkılarda efsane bass vuruyor filmlerde kendini orda gibi hissedebilirsiniz RGB olmasında güzel görüntü sunuyor

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Tahmin ettiğiniz kaliteyi alamıcaksınız hocam bundan emin olun!

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
O 7.1 için ses kartına gerek yok zaten sanal 7.1 kullanacak istersen en iyi ses kartını kullansın kulaklık desteklemiyor zaten gerçek 7.1 sesi. Elinde çok iyi bir ses kartı olmasına gerek yok illa Arctis 3 için millet neler ile kullanıyor. Laptoplarda ses kartları çok mu güzel sanki. Monster'a falan bulaşma Arctis 3 iyidir.

Decidueye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar ikilemde kalmamın sebebi de bu insanların %50 si alınmaz onu alacağına ..... al diyo %50 si arctis efsane kulaklık arctis al diyo şimdi bütçede kısıtlı imkanım olsa cloud 2 alırdım ama olabildiğince düşük fiyatı güzel bir kulaklık araldığım için arctis in de incelemelerin olumlu bulduğum için ve de SS ailesine de bakmak istediğim için büyük ihtimalle alıcam şu arctisi :D çok kararsız biriyim galiba :) bir de şu SS engine nasıl bir program? sıkıntılı bişey mi :D

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arkadaşlar ikilemde kalmamın sebebi de bu insanların %50 si alınmaz onu alacağına ..... al diyo %50 si arctis efsane kulaklık arctis al diyo şimdi bütçede kısıtlı imkanım olsa cloud 2 alırdım ama olabildiğince düşük fiyatı güzel bir kulaklık araldığım için arctis in de incelemelerin olumlu bulduğum için ve de SS ailesine de bakmak istediğim için büyük ihtimalle alıcam şu arctisi :D çok kararsız biriyim galiba :) bir de şu SS engine nasıl bir program? sıkıntılı bişey mi :D
Arctis 5, Cloud 2 den daha iyi kulaklık emin ol. Cloud 2 2014 yılında çıkmış eski bir kulaklık. Arctis yeni teknolojileri kullanıyor. Yayıncılar dahil şuan çoğu kişi ya Arctis serisi ya da Corsair Void serisi kullanıyor.

AEPa

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
hocam arctis 1 ile aralarında 150 tl fark var değer mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam arctis 1 ile aralarında 150 tl fark var değer mi ?
yada arctis 3 yerine razer kraken usb alınır mı ?