SQL İçin Yedekleme Programı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

samizeldestan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
İşyerimde ki PC'de Logo kullanıyorum. Logo'nun SQL yedeklerini C ve D sürücüsünde 2 ayrı yere yedekleme yapıyordu daha önce. Bilgisayara format attık ve formattan sonra bu uygulamayı kuramadım. C sürücünün anadizinide USBBackup diye küçük bir program yapıyordu bunu. Yani SQL'in kendi içerisinde aldığı yedeği C ve D sürücüsünde 2 ayrı klasöre kopyalama yapıyordu sanırım. USBBackup uygulamasının kurulum dosyası yok zaten klasör olarak kopyalamıştım ve klasör içerisinde ki uygulamayı açmayı çalıştığım zaman aşağıda resimde ki gibi bir hata alıyorum. Bu hatayı neden alıyorum acaba? Veya bu uygulamaya benzer başka bir uygulama var mıdır bildiğiniz?

JOPQJJ.jpg

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhaba dostum biraz geç oldu ama umarım bu tavsiyem işine yarar. Bende logo kullanıyorum ve datalarımı belli aralıklarla yedekliyorum. Sana tavsiyem BackApp sql yedekleme programını kullanmandır. Zamanlanmış görevler vererek hiç data kaybı olmadan otomatik olarak istediğin her yere yedek aldırabilirsin. Şurada videolu açıklaması var bakabilirsin BackApp Otomatik SQL Yedekleme Programı