Spotify Taahütlü mü? Bi Bakar mısınız? Başım Belada mı?

Bu konuyu okuyanlar

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Arkadaşlar merhaba bundan 6 ay öce Spotify inin bir kampayası vardı ilk 3 ay 0.99 krş sonra ki aylarda ücretli (13.99 tl) bende facebookla üye olmuştum.neyse 3 ay bitti benim haberim yok. Dün kartımın hareketlerime baktım 4 ay boyunca 13.99 tllik bir Spotify çekim olmuş her ayın 22de yani eylül den bu yana kadar yalnız benim haberim yok ben kartımı tanımlamıştım üye olurken sonra netten baktım nasıl Spotify iptal ederim diye Spotify sayfasına girip üyeliğini sil seçeneğiyle silmen lazımmış ben facebookla üye olmuştum facemi sileli çok oldu (komple sildim) faceme girerken msn adresimle gireyim dedim yok kabul etmedi orada açıkla yapmışlar zamanında facele üye olan üyeler daha sonra face silerlerse bir daha giremezler Spotify sitesine bende bankayı aradım banka da otomatik ödeme olmadığını söyledi kurumla görüşmen gerektini söylediler. benimde aklıma kartımı yeniden çıkartmak geldi çünkü yeni kartımda numaralar değişecek böylece benden para kesemezler şimdi size sorum bir böyle başıma bela alırmıyım para çekemeyecekler sonuçta kart numaram değişecek bide bildiğiniz başka çözüm var mı napmalıyım facemi geri alamayacağıma göre Spotify ana sayfasına giremiyorum müşteri numarası da yok para çekmediklerinde üyeliğimi iptal ederler mi?

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Kredi kartın değişirse ödeme yapılamayacağı için hesabın ücretsiz sürüme düşürülür. Herhangi bir sıkıntı olmaz.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
Kredi kartın değişirse ödeme yapılamayacağı için hesabın ücretsiz sürüme düşürülür. Herhangi bir sıkıntı olmaz.
Çok teşekkür ederim başka yöntem bulamadım resmen toplamda 80 lr gitti.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
sonuçta spotify kurumsal bir şirket çirkefin değil ki elini verince kolunu kaptırasın ...

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Spotify gibi harika bir uygulama için 14 TL çok fazla para değil bence.Ben öğrenciyim aylık 7 TL gibi bir ücretle kullanıyorum helali de hoş olsun.Olmazsa olmazım bir uygulama.Maalesef bizim ülkemizde ne yazılımcıya ne de yazılıma destek kolay verilmiyor.

Artreverans

Asistan
Reaksiyon puanı
181
sonuçta spotify kurumsal bir şirket çirkefin değil ki elini verince kolunu kaptırasın ...
Ne demek istediğini tam olarak anlamadım ama gene de teşekkürler.
Spotify gibi harika bir uygulama için 14 TL çok fazla para değil bence.Ben öğrenciyim aylık 7 TL gibi bir ücretle kullanıyorum helali de hoş olsun.Olmazsa olmazım bir uygulama.Maalesef bizim ülkemizde ne yazılımcıya ne de yazılıma destek kolay verilmiyor.
Maalesef kartımı kapacam bir daha ödeme yapmıyacam o yüzden karşıma borç falan çıkmasın diye uğraşıyorum.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kart iptal olunca alacak talep edemezler borç olmaz çirkef olmazlar yani.

Son mesajlar