Spotify Premium Üyelik Nasıl Alınır?

Bu konuyu okuyanlar

notebook

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
resimdeki ekran geliyor başka bir işlem yapılamıyor vodafonedan değil kendi sitesinden kredi kartı ile almak istiyorum ancak satın alamıyorum sebebimi bilen var mı?

Ekli dosyalar

• spo.PNG
    spo.PNG
    78.3 KB · Görüntüleme: 1,687

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Türkiye sunucularında yaşadıkları bir problemden dolayı böyle bir sorun mevcut, çözüm VPN ile giriş yapmak. Linkteki uzantıyı chrome'a (chrome'sa tabi) ekle deyip aktif hale getirirsen sorunun çözülecektir.

notebook

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
hotspot shield ile giriş yaptım ve üyelik almayı başardım.

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Allah razı olsun ya ben de bu konuyu gördükten sonra alabildim kaç gündür premium alamıyorduk debeleniyordum resmen.

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Aynı sorunu bende yaşıyorum. VPN tarzı şeylere de pek güvenmiyorum. Nihayetinde kredi kartı bilgileriyle alıyoruz. Bu konuda farklı bir çözüm yolu yok mu arkadaşlar ? Böyle saçmalık mı olur? Spotify gibi büyük bir firma nasıl olurda yaklaşık 2 haftadır bu soruna çözüm bulamaz. Belkide 2 haftadan da fazladır ben bir türlü premium üyeliğimi yenileyemiyorum.

Bir türkiye destek sayfaları falan yokmudur bunların irtibata geçelim?

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Spotify Türkiyede "3. yılı" bugün ve 2 haftadır bir sorunu çözmüş değiller.

Twitter üzerinden @spotify @SpotifyTurkey sorunu dile getirdim. Dönüş yapılırsa burada paylaşırım.

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Spotify Türkiyede "3. yılı" bugün ve 2 haftadır bir sorunu çözmüş değiller.

Twitter üzerinden @spotify @SpotifyTurkey sorunu dile getirdim. Dönüş yapılırsa burada paylaşırım.

Bende Twitter üzerinden yazayım bakalım umarım birşeyler düzelir.

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Arkadaşlar , Opera'nın son sürümünü kullanarak aldım bir şekilde.

Ama kendi içerisindeki VPN'i aktif ederek aldım. Benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar Operanın son sürümünü kurup içerisinde hazır olarak gelen VPN'i aktif edip premium üyeliğini uzatabilir.

minjinki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba bendede aynı sorun var ve spotify premium üyeliğim tamamiyle bitmeden halletmem gerek çünkü yoksa onca şarkıyı tekrar indirmek zorunda kalıcam vede telefonda yer yok lütfen yardımcı olun şimdiden teşşekkürler <3

benonur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
arkadaşlar merhaba bendede aynı sorun var ve spotify premium üyeliğim tamamiyle bitmeden halletmem gerek çünkü yoksa onca şarkıyı tekrar indirmek zorunda kalıcam vede telefonda yer yok lütfen yardımcı olun şimdiden teşşekkürler <3
ücretli bir servis ve desteği var başvurun yardım etsinler

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
apple music e geçin spotify beş para etmez