Spotify Premium Alamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

tb2dnm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar. Ben sık müzik dinleyen bir insanım ve Spotify de 1 yıla yakındır premium üyelik alıyorum hiç sıkıntı çıkarmadan.Bu hafta Premium bitmişti yenilemek için ininal kartıma parayı yükledim ve yarım saat sonra spotify in web sitesine girip premium al dedim ve hata ile karşılaştım hata da Odeme basarisiz oldu bu hatayı neden veriri?Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edin şimdiden hepinize teşekkürler...

Son düzenleyen moderatör:

Selçuk Uçar

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba,
Zaman zaman bu tarz problemler olabiliyor.
Ara ara tekrar deneyiniz.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
bu sorunu bende yaşıyorum kart ile ilgili bir problem yok ama hata veriyor üyelik alamıyorum.
apk yüklesem bedavaya olacak işe bak ya

RycnNos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyodum gerçekten çıldırttı benide bende gittim gamesultandan aldım bynogame veya gamesultandan aynı fiyata alabilirsiniz ininal kart ile spotifyın alımında sorun var sanırım çünkü bu çok kişide oluyor fakat gamesultan ve bynogameden hiç bir sıkıntı yok buyrun oralardan alın iyi günler...

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyodum gerçekten çıldırttı benide bende gittim gamesultandan aldım bynogame veya gamesultandan aynı fiyata alabilirsiniz ininal kart ile spotifyın alımında sorun var sanırım çünkü bu çok kişide oluyor fakat gamesultan ve bynogameden hiç bir sıkıntı yok buyrun oralardan alın iyi günler...
ben kredi kartı denedim banka kartı denedim en son sanal kart oluşturdum yok ödeme yapılamıyor.bu nasıl iş anlamadım adamlara para vereceğiz veremiyoruz

RycnNos

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dedim ya işte gamesultan spotify yaz google ye ordan aynı fiyata alabiliyosun sana kod veriyo onu gir istersen 1 aylık 6 aylık 1 yıllık var yani ordan aynı fiyata alabilirsin

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
dedim ya işte gamesultan spotify yaz google ye ordan aynı fiyata alabiliyosun sana kod veriyo onu gir istersen 1 aylık 6 aylık 1 yıllık var yani ordan aynı fiyata alabilirsin
bu şekilde 3 aylığı 1 tl den yararlanamıyoruz totalde 44tl zarar.
2 haftadır uğraşıyorum doğru dürüst bir çözümü yok bulamadım apk yükledim indirme hariğç sınırsız dinliyorum artık yapacak birşey yok.

zorla adamlara para kazandıracağız

cokbilmemis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim sen sana önceden o kart ile 1tlye 3 aylık premium aldıysan bidaha olmaz o sadece o kartla bir kere geçerli bol şans yardım edebildiysem beğenirmisin yeniyim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bence Premium almanıza gerek yok, zaten hali hazırda aynı hizmeti size tam olarak sunabiliyor. Sadece 5 yada 6 şarkıda bir reklam giriyor ona da biraz bence katlanın. Bu tarz şeylere para vermeye değmez, zamanında bende almıştım ama bir işime yaramadı açıkçası. Aldığınızda belli bir süreden sonra iade etmek için çabalayacaksınız.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
zaten olmayınca vazgeçtim modlu apk var android için indirme haricinde sınırsız ve reklamsız dinliyebiliyorum.şimdi spotify düşünsün :D

root61

Müdavim
Reaksiyon puanı
459
bu sorunu bende yaşıyorum kart ile ilgili bir problem yok ama hata veriyor üyelik alamıyorum.
apk yüklesem bedavaya olacak işe bak ya

Apk ile bedava olup net servislerine nasil baglanilabilir ki? Serverları hacklemeleri gerek.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bence Premium almanıza gerek yok, zaten hali hazırda aynı hizmeti size tam olarak sunabiliyor. Sadece 5 yada 6 şarkıda bir reklam giriyor ona da biraz bence katlanın. Bu tarz şeylere para vermeye değmez, zamanında bende almıştım ama bir işime yaramadı açıkçası. Aldığınızda belli bir süreden sonra iade etmek için çabalayacaksınız.
Aradığım yorumdu.. spotify free candır. Aylık 10 tl veremem oraya.. 10tl'yle 1 günlük yemek ihtiyacını karşılarsın...

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Apk ile bedava olup net servislerine nasil baglanilabilir ki? Serverları hacklemeleri gerek.
orasını bilemem ama indirme harici kullanılıyor sınırsız ve reklamsız ilk başta pek ihtimal vermemiştim ama doğru apk yı bulursan deneyebilirsin :)