Spotify&Deezer

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tttunahan

Profesör
Herkese iyi forumlar arkadaşlar spotify yada deezer a üye olmak istiyorum aceba hangisi daha kullanışlı ve daha gelişmiş yardımcı olursanız sevinirim

Constantin87

Doçent
Uzun süredir Spotify kullanıyorum diğerini hiç kullanmadım arayüzü kullanışlı ve ses kalitesi HTC telefonumla çok iyi bir noktaya geliyor. Shazam dan arattığım şarkı direk listemede eklenmesi iyi oluyor ben memnunum.

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Ben de memnunum.

Özellikle aile paketi olursa, aylık beş liraya tadından yenmiyor.
Ev falan değiştirince Aile paketlerinde konumdan dolayı sorun yaşanıyordu. Bir aralar @Hakkı Alkan abi söz etmişti umarım sorunu çözmüşlerdir. :)

Administraktör

Profesör
Spotify vs tidal daha mantıklı bir kıyaslama... Eğer ki dinleyen kişi bilinen yabancı müzikleri dinliyorsa tidal 32bit e kadar kayıt kalitesi sunabiliyor ancak spotify ne 16 bit nede 24 bit sunum yapabiliyor...

Tttunahan

Profesör
Spotify vs tidal daha mantıklı bir kıyaslama... Eğer ki dinleyen kişi bilinen yabancı müzikleri dinliyorsa tidal 32bit e kadar kayıt kalitesi sunabiliyor ancak spotify ne 16 bit nede 24 bit sunum yapabiliyor...
Tidal iyimi hocam bi ara deezer kullandım aradığım müziklerin bazılarını bulamadım

BlondRookie

Asistan
Tidal çok daha yüksek kaliteli şarkılar veriyor fakat yabancı şarkılar mevcut genelde, türkçe dinliyorsanız bence spotify da çok iyi bir seçenek.. deezer kötü gerçekten.

stat counter