Spor Ayakkabı Alacaklara: Tavsiye Site

Bu konuyu okuyanlar

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
logo.png

İlk kez alışveriş yaptım ama çok memnun kaldım.

Nike spor ayakkabı aldım indirimli, gerçekten indirimliydi yani diğer sitelere göre.

Merkezi Bursadaydı yanlış hatırylamıyorsam. Bir yada ikinci günde elime geçti tam hatırlamıyorum şimdi.

Spor ayakkabının kargo ücreti yok hepsi ücretsiz. Ayakkabının yanında 1 adet mousepad, 1 adet tükenmez kalem bide 3 tane şeker koymuşlar :D hoşuma gitti.

59 Liraya buldum başka bi sitede. Nike, Puma v.s Adama sordum çakma mı diye? ithal falan dedi kıvırdı.

Uzun lafın kısası reklam gibi olmasın dicem ama öyle bi övmüşüm ki reklamın babası olmuş gibi :D

Ama şaka maka spor ayakkabı almayı düşünenler için tavsiye ederim.

http://www.korayspor.com

Şu adrestekiler az da olsa gerçekten indirimli.

http://www.korayspor.com/tr/indirimkategori/spor-ayakkabi?q=t849&o=&f=&s=

grcngnc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Koray spor mağazasına bir ara polis basmıştı sahte adidas ayakkabı sattığı için. Ama artık sattığı tüm ürünler orjinal ve garantili. Mavi adidas daroga ayakkabı öneririm 198 tl ama çok güzel bi ayakkabı gayet memnunum.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Vay vay.. . demek ki akıllanmışlar.

grcngnc

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet işleri iyice büyüttü sadece zafer plaza avm'de 2 tane dükkan açtı biri koray spor biride adidas shop altıparmaktaki dükkanda duruyo

levent26

Asistan
Reaksiyon puanı
1
görmeden giymeden ayakkabı mı alınır yaa...

ayseay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://ayakkabisec.com

Web sitemiz üzerinden Erkek ayakkabıları satın alınabilir
indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. ayakkabisec.com Site Overview
Web sitemiz alexa dünya sıralamasında belirli bir platform üzerinde belirli bir yere gelmiştir.
Modayı son derece takip ediyor ve fırsatlı ,ucuz ve kaliteli ürünleri sizlere sunuyoruz.
Sitemizin sosyal medya adresi facebook: https://www.facebook.com/ayakkabisec
Sizde hızlı bir şekilde sitemize üye olabilir güncel ürünlerin kampanyalı fiyatlarını bulabilirsiniz.
iletişim bilgileri.
Mail: [email protected]

ferman4554

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyatlar güzelmiş hocam baya güzel öyle böyle değil yahu :)

clickonthecat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arama Sonucu - sahibinden.com bu adresten bir grampon birde basketbol ayakkabısı aldım geçen ay sorunsuz alışveriş orjinal ürün tavsiye ederim arkadaşlar.

Çarık Kundura

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, Adım Cenk
www.carikkundura.com e-ticaret yöneticisiyim.
26 yılı aşkın bir zamandır mağzacılık yapmaktayız ve İst/Beykoz'da ciddi bir müşteri kitlesine sahibiz.
Başarımız işimizi ciddiye almamızda saklı. Türkiye'ye Kaliteli ve Güvenli alışveriş imkanı
sağlamak en büyük hedefimiz. Sitemiz'de yüzlerce orjinal marka ürünler mevcut. 1 Günde ücretsiz kargo ve kargo elinize ulaşana kadar whatsapp'dan direkt irtibat imkanı mevcut. Değişim'de ve İade'de Sulogan'ımız sıfır sıkıntı...
Siz değerli müşterilerimizden tek isteğimiz, markasına göre fiyat analizi yapmanız. Göreceğiniz sonuç en uygun fiyat carikkundura.com 'da olacaktır.

cuma233

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayakkabı almadan önce ayakkabı ile ilgili sözleri okumak lazım. Ayakkabı hakkında söylenmiş en güzel sözleri de bu sayfamızda bulabilirsiniz. Yine ayakkabı hakkında komik sözleri de bu sayfamızda bulabilirsiniz.

erentcolak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Merhabalar, bu tarz bir arayış içerisinde olan arkadaşlar için birkaç tavsiyem olacak. Ben 1 adet bot ve 1 adet spor ayakkabı satın aldım Erbilden'den ve şu an inanılmaz memnunum ayakkabılardan. Özellikle marka takıntısı olmayan arkadaşlar için kesinlikle tavsiye edebileceğim bir mağaza. Hızlı teslimat verdikleri ürünlerde gerçekten söyledikleri gibi tam vaktinde teslimat yapıyorlar. Merak eden arkadaşlar için spor ayakkabı kategorisi; Erkek Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları [Uygun Fiyatlar] - Erbilden

Son mesajlar