Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

Typhoon1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Samsung Note 9 kullanıcısıyım. Telefonuma Rugged Armor Black kılıf almak istiyorum. Şu an sitenizde satışta değil. Bu ürünü nasıl temin edebilirim? Ayrıca telefonumu araçta genellikle manyetik tutucu ile kullandığım için kılıfla birlikte spigen metal plaka da almak istiyorum. Fakat sitede tek olarak satışını göremedim. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.

Mkemal09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,
Samsung S9 telefonum var. Spigenin S9 için cam ekran koruyucusu yok galiba birçok siteye baktım ama bulamadım yardımcı olur musunuz?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
açta genellikle manyetik tutucu ile
Merhaba,
Samsung Note 9 kullanıcısıyım. Telefonuma Rugged Armor Black kılıf almak istiyorum. Şu an sitenizde satışta değil. Bu ürünü nasıl temin edebilirim? Ayrıca telefonumu araçta genellikle manyetik tutucu ile kullandığım için kılıfla birlikte spigen metal plaka da almak istiyorum. Fakat sitede tek olarak satışını göremedim. Bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.
Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz ürünler yakında stoklarımızda olacak. Kılıfla beraber manyetik araç tutucular için metal aparatlarımızdan satın alabilirsiniz efendim. Ürünlerimizin tedarik süresi ortalama 25-30 günü bulabilmektedir.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Xiaomi Mi 9T için kılıf ve ekran koruyucusu gelecek mi? Gelecekse ne zaman gelir tahminen?

mkaragulle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba pixel 3 xl ekran koruyucu neden yok ? 3a xl ile 3 xl ekran kasa oranı aynı değil...

Bisgar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 11 Şubat tarihinde başlayıp 18 Şubat tarihinde sonlanacaktır!

Aşağıdaki linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!

Herkese bol şans!
Samsung galaxy a70 için hiçbir aksesuarınızın olmaması beni üzdü...

mkaragulle

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vay anasını yarışma hangi ara başladı hangi ara bitti

big lebowski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
LG G7 kılıfları hala yok sitede. Ne zaman gelir? Özellikle Crystal Liquid şeffaf kılıf.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
spigen.com ile spigen.com.tr arasında ürün çeşitliliği açısından çok fark var.

En yakın zaman demek size göre 2-3 ay demek sanırım.

Teknolog91

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasıyla pek uyumlu çalışamadığınızı düşünüyorum. Kargo takibi için 13 haneli numara istiyorlar ama sizin verdiğiniz numara 10 haneli. Verdiğiniz bilgileri onlara ilettiğimde ise böyle bir kargo kaydının bulunmadığını söylüyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar. Anlaşmalı olduğunuz kargo firmasıyla pek uyumlu çalışamadığınızı düşünüyorum. Kargo takibi için 13 haneli numara istiyorlar ama sizin verdiğiniz numara 10 haneli. Verdiğiniz bilgileri onlara ilettiğimde ise böyle bir kargo kaydının bulunmadığını söylüyorlar. Yardımcı olursanız sevinirim.
Merhaba,

Tarafımıza özel mesaj yolu ile sipariş numaranız ve iletişim bilgilerinizi paylaşabilir misiniz? Kargo takip numaranızı iletelim efendim. Bizimle iletişime geçerek de takip numaranızı öğrenebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

big lebowski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba.

Spigen.com' daki LG G7 ThinQ Liquid Crystal ve LG G7 ThinQ Neo Hybrid (Satin Silver) kılıfları Spigen Türkiye sayfasında da görmek istiyoruz. Satışa koyun lütfen. Yurtiçi hiçbir alışveriş sitesinde bulamıyoruz.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    60.9 KB · Görüntüleme: 367
  • Ekran Alıntısı2.JPG
    Ekran Alıntısı2.JPG
    46 KB · Görüntüleme: 391

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba.

Spigen.com' daki LG G7 ThinQ Liquid Crystal ve LG G7 ThinQ Neo Hybrid (Satin Silver) kılıfları Spigen Türkiye sayfasında da görmek istiyoruz. Satışa koyun lütfen. Yurtiçi hiçbir alışveriş sitesinde bulamıyoruz.
Merhaba,

En yakın zamanda stoklarımız güncellenecektir.

İyi günler dileriz.

sedatguler77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
A 70 icin slim armor hala bekliyorum ne zaman gelecek spigen A 70 e hic urun cikartmiyor nedense

sedatguler77

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
A70 icin ne slim armor ne rugged armor piyasada yok thin fit en begendigim modeliydi spigenin ama telefonuma alamiyorum A70 icin hic biri piyasada yok

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,
A70 icin ne slim armor ne rugged armor piyasada yok thin fit en begendigim modeliydi spigenin ama telefonuma alamiyorum A70 icin hic biri piyasada yok
Merhaba,

En yakın zamanda stoklarımız yenileniyor olacak efendim dilerseniz belirtmiş olduğunuz A70 kılıf modelleri stoğumuzda olduğunda bilgi verebilmemiz için özel mesaj yolu ile e-posta adresinizi paylaşabilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

mesutx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Pixel 3XL için ekran koruyucusu gelsin lütfen :rolleyes:

zamazingo598

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy A50 için ekran cam koruyucusu gelecek mi? Gelecekse tarih verebilir misiniz?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Galaxy A50 için ekran cam koruyucusu gelecek mi? Gelecekse tarih verebilir misiniz?
Merhaba,

Önümüzdeki ay içerisinde stoklarımızda görebilirsiniz efendim.

İyi günler dileriz.

Ramazan Şatır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Iphone x modeli için ultra hybrid matte black modeli neden tekrardan çıkmıyor; almak istediğim bir model ama piyasada yok.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Iphone x modeli için ultra hybrid matte black modeli neden tekrardan çıkmıyor; almak istediğim bir model ama piyasada yok.
Merhaba,

iPhone XS ile iPhone X kılıfları beraber satılmaktadır efendim. Yakın zamanda belirtmiş olduğunuz modeli stoklarımızda görebilirsiniz. Aşağıdaki linkten ürünü inceleyebilirsiniz;

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

strofor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
7Plus Cihazımı elden çıkarmadan evvel slikon ve ayaklı spigen bir kılıf kullandım siyah bir çevresel halkalıydı
slikon kısa zamanda sarardı kötü bir görünüm oluştu arkadaki ayak kısa kenara paraleldi ve fonksiyonel değildi telefon kullanırken devamlı devriliyordı
koruma tamam darbelere karşı iyiydi fakat slikon malzeme telefonumun boyasına çok zarar verdi bütün arka gövde nokta nokta çıkmayan lekeler oluştu cihazı elden çıkarmakta zorlandım
açlır kapanır ayak bir zaman sonra yanılmıyorsam telefonu cebimden çıkartırken yerinden çıktı ve kayboldu
spigen ürünlerini bulmakta ve incelemekte sıkıntılar yaşıyoruz mesela dün ümraniye ikea yanındaki iki katlı büyük media markta bir tane spigen ürün yoktu biz elden alıp denemek istiyoruz ama bir showroom yok
diğer taraftan sitenizden iphone 11 ime kılıf ve kablosuz şarj alıyım dedim bana tuhaf mesajlar gelmeye başladı önceden sipariş alındı diye sonra ürün geri verildi diye mail geldi üstelik stoktaki ve İstanbul içindeki bir teslimatı dahi kısa zamanda kargoya veremiyorsunuz
mecbur ürün siparişini iptal ettim

strofor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ve spigen susar
Olsun biz genede spigen e güveniyoruz hatta iphone 11 kılıf ve kablosuz şarj sipariş ettim bile ama bir haftadır ürün hazırlanıyor yazıyor
aradım çarşamba kargoya verilecek dendi
baktım ürün çıkmamış aradım stokta sıkıntı var haftaya göndereceğiz deniyor
bir müddet santralları da bozuktu çalıyor cevap vermiyordu
kusara bakmayın ama madem amaç müşteri geri bildirimi bunları söylemem gerekiyor

ozgnhlc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Samsung Galaxy Watch Active 2 için Liquid Air Armor modeli ne zaman türkiyeye gelecek

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Ve spigen susar
Olsun biz genede spigen e güveniyoruz hatta iphone 11 kılıf ve kablosuz şarj sipariş ettim bile ama bir haftadır ürün hazırlanıyor yazıyor
aradım çarşamba kargoya verilecek dendi
baktım ürün çıkmamış aradım stokta sıkıntı var haftaya göndereceğiz deniyor
bir müddet santralları da bozuktu çalıyor cevap vermiyordu
kusara bakmayın ama madem amaç müşteri geri bildirimi bunları söylemem gerekiyor
Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz ürün ön siparişli üründür efendim, ürünlerimizin toplu olarak tedariğini istiyoruz, marka merkezimizden onaylandıktan sonra gümrük işlemleri yapılarak tarafımıza ulaşıyor. Bu nedenle süre biraz uzayabiliyor. Yaşanan gecikme için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

Siparişinizin son durumu için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz; İletişim - Dünya Markası | Spigen

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.