Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
iPhone 7 Plus için Spigen Rugged Armor Extra kılıfı aldım gerek tasarımı olsun gerek sağlamlığı olsun beni gayet memnun etti bundan sonra tercihim Spigen olacak.

sdelta

Müdavim
Reaksiyon puanı
140
Spigen Essential F720S 20100 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Siyah + Taşıma Çantası - Spigen

1. Bu powerbank neden spigen.com, amazon.com veya farklı bir yerde yer almıyor. Orijinal Spigen ürünü değil midir?
2. Hepsiburada.com üzerinden bu powerbank'i satın aldım ve port sorunu var, bir port çalışmıyor. Ürünü bugün geri göndereceğim. Kullananların neredeyse tamamında böyle bir kronik sorun ortaya çıkmışken neden halen satılmaya devam ediliyor? Bu konuyla ilgili müşterilerinize nasıl bir çözüm üretiyorsunuz?

Spigen kılıflardan ve markasından gayet memnun olan ben maalesef powerbank de aynı memnuniyeti yaşayamadım. Üstelik Shiftdelete'in çekmiş olduğu video'ya güvenerek almıştım.

Teşekkürler.

Krstztrk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Size katılıyorum powerbank'i ön siparişteyken almıştım gelen ürünün bir portu şarj etmiyordu değişim yapıldı ancak şuan ki ürünün hızlı şarj portu hızlı şarj etmiyor spigen gibi bir markaya yakışmayan bir ürün olmuş.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
s8 Full Cover Glass piyasadan tamamen kalktı. Hiçbir yerde yok. Yenilerini getirtebilir misiniz? Talebin fazla olduğuna eminim çünkü tek adam akıllı ekran koruyucu idi S8 için.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Spigen Essential F720S 20100 mAh 2C Quick Charge 3.0 Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı Siyah + Taşıma Çantası - Spigen

1. Bu powerbank neden spigen.com, amazon.com veya farklı bir yerde yer almıyor. Orijinal Spigen ürünü değil midir?
2. Hepsiburada.com üzerinden bu powerbank'i satın aldım ve port sorunu var, bir port çalışmıyor. Ürünü bugün geri göndereceğim. Kullananların neredeyse tamamında böyle bir kronik sorun ortaya çıkmışken neden halen satılmaya devam ediliyor? Bu konuyla ilgili müşterilerinize nasıl bir çözüm üretiyorsunuz?

Spigen kılıflardan ve markasından gayet memnun olan ben maalesef powerbank de aynı memnuniyeti yaşayamadım. Üstelik Shiftdelete'in çekmiş olduğu video'ya güvenerek almıştım.

Teşekkürler.
Merhaba,

Öncelikle ürün Spigen'in orjinal ürünüdür. Aşağıdaki kanallardan amazon gibi sitelerde satış yaptığını görebilirsiniz;

Yaşadığınız sorun ile ilgili tarafımıza ürünü incelenmesi için gönderebilirseniz, çözümünde yardımcı olmak isteriz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Size katılıyorum powerbank'i ön siparişteyken almıştım gelen ürünün bir portu şarj etmiyordu değişim yapıldı ancak şuan ki ürünün hızlı şarj portu hızlı şarj etmiyor spigen gibi bir markaya yakışmayan bir ürün olmuş.
Merhaba,

Ürünü tarafımıza incelenmesi için gönderebilir misiniz? Yaşadığınız sorunun çözümünde size yardımcı olmak isteriz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
s8 Full Cover Glass piyasadan tamamen kalktı. Hiçbir yerde yok. Yenilerini getirtebilir misiniz? Talebin fazla olduğuna eminim çünkü tek adam akıllı ekran koruyucu idi S8 için.
Merhaba,

Talebinizi ilgili departmanımıza iletiyoruz, en yakın zamanda ürünü stoklarımız da görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

benutzername

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Asus Zenfone 5 ve 5Z için kılıf seçenekleri ne zaman satışa çıkacak?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba,

Asus Zenfone 5 ve 5Z için kılıf seçenekleri ne zaman satışa çıkacak?

Merhaba,

Markamız da şu an için Asus Zenfone 5 ve 5Z ile uyumlu kılıf bulunmamaktadır. İlgili talebinizi güney kore merkezimize iletmesi için departmanımıza bilgilendirme de bulunduk.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
9559201710130.jpg

Spigen R32E almıştım zamanında ne kadar berbat bir kulaklık anlatamam.
naptınız abi çinden 1 dolara falan mı yaptırdınız?
müzik kalitesini geçtim konuşurken bile ses berbat derecede az gidip geliyordu ertesi gün iade ettim.
spigen gözümde 10/10 iken değeri yarılara düştü

Dr.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, kolay gelsin. Çift portlu usb şarj cihazınızın akıbeti nedir öğrenebilir miyim? Satıştan kalktıysa eğer sebebi nedir?

tatalevo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar özellikle kılıf ve ekran,koruyucu ürünleriniz için en çok çeşidi hangi mağazada bulabiliriz. Genel olarak teknosa ve media markt gibi firmalarda çok yetersiz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
9559201710130.jpg

Spigen R32E almıştım zamanında ne kadar berbat bir kulaklık anlatamam.
naptınız abi çinden 1 dolara falan mı yaptırdınız?
müzik kalitesini geçtim konuşurken bile ses berbat derecede az gidip geliyordu ertesi gün iade ettim.
spigen gözümde 10/10 iken değeri yarılara düştü

Merhaba,

Yaşadığınız sorun ürün ile ilgili üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Böyle bir durumda ürünü bize yollayarak teknik destek alabilirsiniz. Ürünlerimiz tamir görmediği için birebir değişim yapmaktayız.

İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba, kolay gelsin. Çift portlu usb şarj cihazınızın akıbeti nedir öğrenebilir miyim? Satıştan kalktıysa eğer sebebi nedir?
Merhaba,

F207 Model ürünümüzü önümüzdeki haftaya kadar stoklarımızda görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhabalar özellikle kılıf ve ekran,koruyucu ürünleriniz için en çok çeşidi hangi mağazada bulabiliriz. Genel olarak teknosa ve media markt gibi firmalarda çok yetersiz
Merhaba,

Vodafone, D&R, Pupa Store mağazalarında ürünlerimizi görebilirsiniz. Tüm çeşitlerimizi Hepsiburada.com ve Amazon.com.tr gibi E-Ticaret sitelerinden de takip edebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

xiaomi35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

GÜNCELLEME

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 24 Eylül tarihinde başlayıp 1 Ekim tarihinde sonlanacaktır!

Bu linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 24 Eylül başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 1 Ekim 2018 tarihinde ise kazananları açıklayacağız! Kazananlar ShiftDelete.Net Facebook hesabında yapılacak canlı yayınla belirlenecek.

Herkese bol şans!

kkosat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, Oneplus 6 için uzun süredir kılıf bekliyorum. Şimdiye kadar tüm telefonlarımda ürünlerinizi kullandım. Oneplus ın diğer modellerine kılıflar getirdiniz fakat, Oneplus 6 ya hala bir kılıf yok. Her gün bakıyorum, sizlere de yazmıştım. İnanıyorum ki stoklara girse benim gibi alacak bir çok arkadaş mevcut. Bilgilendirebilir misiniz?

a1342

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Kullanmakta olduğum için kılıflar hakkındaki görüşüm kesinlikle olumlu...

strofor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Spigen olarak Ülkemizde henüz satılmayan son model iPhone ların kılıfları stokta varken
Ülkemizde satışa çıkan apple watch 4 lerin kılıfları stokta yok
bu nasıl bir iş bilmezlik

ayazata12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba apple watch 4 için armorlar ne zaman satışa sunulacak acaba?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba, Oneplus 6 için uzun süredir kılıf bekliyorum. Şimdiye kadar tüm telefonlarımda ürünlerinizi kullandım. Oneplus ın diğer modellerine kılıflar getirdiniz fakat, Oneplus 6 ya hala bir kılıf yok. Her gün bakıyorum, sizlere de yazmıştım. İnanıyorum ki stoklara girse benim gibi alacak bir çok arkadaş mevcut. Bilgilendirebilir misiniz?
Merhaba,

OnePlus 6 ile uyumlu Rugged Armor model kılıfımız yakında stoklarımızda olacaktır.

İyi günler dileriz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
11.11 indirimlerinde Mi A1 kılıflar için bir indirim düşünülüyor mu ?
Merhaba,

İndirim planlamalarını satış kanallarımız kendileri yapmaktadır. Bu konu ile ilgili net bir bilgi paylaşamamaktayız.
Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip ederek fırsatları görebilirsiniz!

İyi günler dileriz

mozcanc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba
Ülkemizde lg v30 için satışta hiç kılıfınız yok. Özellikle "Spigen LG V30 Liquid Crystal" modeliyle ilgileniyorum. Stoklarda ne zaman görebiliriz?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba
Ülkemizde lg v30 için satışta hiç kılıfınız yok. Özellikle "Spigen LG V30 Liquid Crystal" modeliyle ilgileniyorum. Stoklarda ne zaman görebiliriz?
Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz cihaz ile uyumlu modellerimiz önümüzdeki ay içinde stoklarımızda olacaktır.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

Dorixxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz, Kick Stand (Eller Serbest) Aparatımız ile ilgili dayanıklılığı hakkında geliştirmede bulunacağız.

İyi günler dileriz.
Merhaba,
Spigen Türkiye olarak sizlerle etkileşim de kalarak, düşüncelerinize ve fikirlerinize önem veriyoruz. Bu konu başlığı altında sizlerden gelen görüş ve önerilerinizi bekliyor olacağız.

İyi günler dileriz.

Merhaba;
Huawei Mate 20 Lite için spigen kılıflar ne zaman çıkacak? Özellikle kılıf almıyorum Spigen kılıfın çıkmasını bekliyorum