Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Bu konuyu okuyanlar

Atakhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Güncelleme: 3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Yarışmaya katılmak için: 3 Adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

22 Aralık Cuma günü sonlanacak yarışmamızla 3 kişiye,

1x Galaxy Note 8 Liquid Crystal

1x Galaxy S8 Thin Fit Blue Coral

1x iPhone 7 Rugged Armor Midnight Blue hediye edeceğiz.

Herkese bol şans!
Öncelikle şunu söyleyim ki cidden harika ürünleriniz var. Eski telefonuma en az 4 tane kılıf aldım araç içi aksesuarları aldım severek kullandım. Note8 aldım ona da tough armor aldım ve telefonu her elime almam da İYİ Kİ diyorum bizlere bunu detirttiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Kaliteli ürünü, kaliteye uygun fiyatla satıyorsunuz bu çok normal ancak arada bizi şok edecek indirimler olursa çok mutlu oluruz

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba

Spigen avrupa sayfasinda turkiye de olmayan cok fazla urun var. Bunun sebebi nedir ?
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Yurt dışında olup ülkemizde olmayan ürünler nelerdir ? Bize birkaç örnek paylaşabilir misiniz?

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
İ Phone 7 için son bir yıldır tough armor kulıf ve ekran koruyucu kullanıyorum.

Çok memnun kaldım ve aynı ürünleri eşimin telefonunda da kullanmaya başladık.

Ürünleriniz bağımlılık yapıyor resmen.

Yeni almayı planladığım ıphone x için de sizin ürünleri kullanacam. Hatta telefonu almadan kılıf ve liquid koruyucuyu bile aldım

Ancak liquid koruyucu için cam koruma gibi etkin olur mu şüpheliyim ?

Yaşayarak öğreneceğim
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Nano Liquid Sıvı Kaplama ürünümüz Cam Ekran koruyuculardan farklı bir koruma yapısına sahiptir, uygulanan cam yüzeyde çiziklere karşı koruma sağlamaktadır, toz ve parmak izi oluşumunu azaltır. Gözle görülür bir farklılık oluşturmadığı için cihazınızda ki ekran netliğini etkilememektedir.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
En iyi koruma spigen slim armor mudur ve tak çıkar yaparken kenarlar zarar görür mü? Sert bir kapak mı? %100 koruyor mu?
Merhaba,

Ürünlerimiz koruma ve kullanım olarak birbirlerinden farklıdır, Slim Armor ürünümüz darbe ve düşmelere karşı koruma sağlamaktadır. Military sertifikalı, Air Cushion teknolojisi ile geliştirilmiş bir modeldir. "En İyi Koruma" olarak bu en iyisidir diye bir görüş paylaşamamaktayız. Ürünümüz TPU malzemeden oluştuğu için telefonunuzda tak çıkar yaptığınızda herhangi bir olumsuz durum yaşamazsınız. Ürün arkası sert malzemeden, Telefonu kaplayan kısımları TPU malzemeden oluşmaktadır.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
hepsiburada dan spigen s4 kılıfı aldım, metal çerçeve, küçük bi düşmede şirazesi kaydı, tuşların tüm teması kesildi telefondan, ne yaptıysam oturtamadım. aliexpten aldığım 15 tl lik kılıfta bir metal yoğunluğu var, arabanın altına takos diye koy, kaç deva düştü bana mısın demedi, markası belli bile değil.
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Sorun yaşadığınız ürünün görselini paylaşabilir misiniz? Sizlerden talep etmemizin nedeni, öncelikli olarak ürünün orjinalliğini kontrol edip, ardından sorun yaşadığınız modelimizde detaylarını firma yetkililerimiz ile paylaşıp, olumsuz durumlara karşı modelimizde teste sokmak istiyoruz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Öncelikle şunu söyleyim ki cidden harika ürünleriniz var. Eski telefonuma en az 4 tane kılıf aldım araç içi aksesuarları aldım severek kullandım. Note8 aldım ona da tough armor aldım ve telefonu her elime almam da İYİ Kİ diyorum bizlere bunu detirttiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Kaliteli ürünü, kaliteye uygun fiyatla satıyorsunuz bu çok normal ancak arada bizi şok edecek indirimler olursa çok mutlu oluruz
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Markamıza olan ilginiz ve güveniniz bizi çok mutlu ediyor.

İndirimlerimiz ile ilgili duyuruları takip etmek için aşağıdaki sosyal medya hesaplarımızı ve www.spigen.com.tr adresimizi takip ederek kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Spigen Türkiye
Spigen Türkiye (@spigenturkey) • Instagram photos and videos
Spigen Türkiye (@SpigenTurkiye) | Twitter

İyi günler dileriz.

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Merhaba,

Ürünlerimiz koruma ve kullanım olarak birbirlerinden farklıdır, Slim Armor ürünümüz darbe ve düşmelere karşı koruma sağlamaktadır. Military sertifikalı, Air Cushion teknolojisi ile geliştirilmiş bir modeldir. "En İyi Koruma" olarak bu en iyisidir diye bir görüş paylaşamamaktayız. Ürünümüz TPU malzemeden oluştuğu için telefonunuzda tak çıkar yaptığınızda herhangi bir olumsuz durum yaşamazsınız. Ürün arkası sert malzemeden, Telefonu kaplayan kısımları TPU malzemeden oluşmaktadır.

İyi günler dileriz.
Peki jet Black kılıfı çabuk çizilir mi (anahtarla vs) yoksa çizilmesi çok zor mu

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Peki jet Black kılıfı çabuk çizilir mi (anahtarla vs) yoksa çizilmesi çok zor mu
Merhaba,

Slim Armor Jet Black ve Jet White model ürünlerimiz, diğer renklere göre daha hassas olduğu için çizilebilir. Bunun nedeni ise sert kapak kısmı farklı bir malzemeden oluştuğu için, TPU malzemeden daha farklı bir kullanım göstermektedir.

İyi günler dileriz.

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Peki iphone 7 plus için kolay kolay çizilmeyen kenarlara zarar vermeyen uzun süre dayanıklı olan kap hangisi. Alacağım da bana en sağlamlarını söyleyin lütfen.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Spigen bey Profil resmimde logonuzu gördünüz mü? :D

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

Yanmis gezegen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba HTC u 11 için Liquid crystal kilifi neden tekrardan tedarik etmiyor sunuz?
Hepsiburada da tükenmiş varsa yoksa Apple yada samsung başka telefon markası yokmuş gibi davranıyor sunuz tamam size yeni şeyler üretin demiyoruz lakin biten stoklarinizi güncelleyinen azından sonuçta bir talep olmuş ki bitmiş bu ürünler umarım en kısa zaman da tedarikte olur ben de sipariş geçerim tşk ettim iyi günler...

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Merhaba HTC u 11 için Liquid crystal kilifi neden tekrardan tedarik etmiyor sunuz?
Hepsiburada da tükenmiş varsa yoksa Apple yada samsung başka telefon markası yokmuş gibi davranıyor sunuz tamam size yeni şeyler üretin demiyoruz lakin biten stoklarinizi güncelleyinen azından sonuçta bir talep olmuş ki bitmiş bu ürünler umarım en kısa zaman da tedarikte olur ben de sipariş geçerim tşk ettim iyi günler...
Merhaba,

Değerli müşterimiz, ürünlerimizde zaman zaman stok problemi yaşanmaktadır. Belirttiğiniz cihaz modelinin markamızda mevcut olan tüm ürünlerinin en kısa sürede yeniden stoklarımızda görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

Son düzenleme:

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Siz ne değişik bir firmasınız ya.
Yahu 17 saatte içinde nasıl olurda kargo evime gelir. Alıştıra alıştıra gönderin bari :D

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Siz ne değişik bir firmasınız ya.
Yahu 17 saatte içinde nasıl olurda kargo evime gelir. Alıştıra alıştıra gönderin bari :D
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz :)

İyi günler dileriz.

mbrkrkyz

Asistan
Reaksiyon puanı
21
ince ama çizilmelere düşmeye dayanıklı tak çıkar yaparken kenarlara zarar vermeyen spigenin hangisidir? slim armor girer mi bilmiyorum sanırıım o düşmeye çok dayanıklı değil. ince bişey diyin çünkü kalın da kaba durur ama çok da ince olmasın dayanıklı olması için

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81

mclaught

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Phone 7 Plus Kılıf, Spigen Air Skin Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma
bu ürünün 8 plus icin olanı var mı? 7 plus icin olanını aldım kamera kısmı capraz durduyor ve cok zor giydirebildim cihaza.8 plus icin olanına ihtiyacım var

dessaas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ürünlerinizi alamıyorum. yılbaşına özel gelen bir şifrem varbütün ürünlerde geçerlidir yazan bir şifre. kullanmak istediğimde indirimli ürünlerde geçerli değildir diyor, ilginç olan indirimde olmayan ürününüz yok. müşterilerinizle dalga mı geçiyorsunuz?.nasıl kullanıcam bu şifreyi?

Reaksiyon puanı
0
Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

Güncelleme: 3 adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

Yarışmaya katılmak için: 3 Adet Spigen kılıf hediye ediyoruz!

22 Aralık Cuma günü sonlanacak yarışmamızla 3 kişiye,

1x Galaxy Note 8 Liquid Crystal

1x Galaxy S8 Thin Fit Blue Coral

1x iPhone 7 Rugged Armor Midnight Blue hediye edeceğiz.

Herkese bol şans!
--- Gönderi Güncellendi ---
Asuslar için neden ürün yok samsung kullanırken sizi tercih etmiştim çokta memnundum ama şuan ürün yok

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
lenova a328 içinde yoktur heralde casper E2 içinde yoktur...

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Phone 7 Plus Kılıf, Spigen Air Skin Ultra İnce 4 Tarafı Tam Koruma
bu ürünün 8 plus icin olanı var mı? 7 plus icin olanını aldım kamera kısmı capraz durduyor ve cok zor giydirebildim cihaza.8 plus icin olanına ihtiyacım var
Merhaba,

Bahsetmiş olduğunuz ürünümüzün iPhone 8 Plus versiyonu henüz üretilmedi, bu nedenle iPhone 7 plus dışındaki bir cihazda uyumsuzluk sorunu oluşturacaktır. Dilerseniz bu linkten iPhone 8 Plus ile uyumlu ürünlerimizi inceleyebilirsiniz;

iPhone 8 Plus Kılıf - Ekran Koruyucu - Aksesuar - Spigen

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
--- Gönderi Güncellendi ---
Asuslar için neden ürün yok samsung kullanırken sizi tercih etmiştim çokta memnundum ama şuan ürün yok
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Asus markasında ZenFone 3 Max modelinde ürünümüz bulunmaktadır. Ürün çeşitliliğimizi geliştirmekteyiz, en yakın zamanda yeni modellerimiz de gelecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
lenova a328 içinde yoktur heralde casper E2 içinde yoktur...
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.
Lenovo Moto serilerinde ürünlerimiz mevcut, diğer modeller için ürün çeşitliliğimizi geliştirmekteyiz. En yakın zamanda yeni modellerimizi www.spigen.com.tr adresimizde görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
ürünlerinizi alamıyorum. yılbaşına özel gelen bir şifrem varbütün ürünlerde geçerlidir yazan bir şifre. kullanmak istediğimde indirimli ürünlerde geçerli değildir diyor, ilginç olan indirimde olmayan ürününüz yok. müşterilerinizle dalga mı geçiyorsunuz?.nasıl kullanıcam bu şifreyi?
Merhaba,

Değerli geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hafta sonu tüm ürünlerimizde %30 indirimimiz vardı, rica etsek [email protected] adresimize mail atabilir misiniz, yaşadığınız sorun ile ilgili yardımcı olmak istiyoruz.

Bizi takip ederek kullanıcılarımıza sunduğumuz indirimlerden faydalanabilirsiniz.

İyi günler dileriz.

Son düzenleme:

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Herkese merhabalar,

3 adet Spigen kılıf hediye ettiğimiz yarışmamız sonuçlandı. Kazananların belirlendiği canlı yayına buradan ulaşabilirsiniz:

Sürprizlerimiz devam edecek :)

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,344
@SpigenTürkiye bir şey Merak ettim bu nano Liquid koruyucu SDN'nin son paylaştığı bir youtube videosunda cam olan her türlü yüzeye koruma sağlar demişlerdi akıllı saat kamera lensidir vs peki ya bu numaralı gözlük camları için geçerlimidir? Gözlük kullanan birisi olarak çiziklere dayanamıyorum bu ürünü kullanırsak herhangi bir göz hastalığına sebeb olurmu?

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
@SpigenTürkiye bir şey Merak ettim bu nano Liquid koruyucu SDN'nin son paylaştığı bir youtube videosunda cam olan her türlü yüzeye koruma sağlar demişlerdi akıllı saat kamera lensidir vs peki ya bu numaralı gözlük camları için geçerlimidir? Gözlük kullanan birisi olarak çiziklere dayanamıyorum bu ürünü kullanırsak herhangi bir göz hastalığına sebeb olurmu?
Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Bu ürünü elektronik her türlü cam yüzeyde sorunsuzca uygulayabilirsiniz ancak göz hassas olduğu için bu ürünü gözlük camlarında uygulamanızı önermiyoruz. Bahsetmiş olduğunuz konuda test yapılmadığı için size önermemiz sağlıklı olmayacaktır.

İyi günler dileriz.