Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

gogobaba

Üyecik
SpigenTürkiye dedi ki:
Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz.
Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!
Herkese bol şans!

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 11 Mart'ta başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 18 Mart 2019 tarihinde ise kazananları açıklayacağız!
Herkese bol şans!
Son düzenleme: 11 Mar 2019

Kılıf kazanan var mı ?
Haberi olan var mı?
Bilgisi olan var mı ?

varmı bir gelişme ??? 3
açıklama da yok ?
çekilş yapılmadı unutuldu muhtemelen ?
yada sonuçları açıklanmadı ?
birileri sanırım bizi kaale almıyor, bir ses yok

babutza

Üyecik
Merhaba aşağıdaki modellerini belirtiği ürününüz ayrı ayrı tarihlerde 3 kez aldım ürünün biri samsgun galaxy s8 + ve diğer ikisinde samsgun galaxy s9+ için alındı tüm ürünlerin hatası da aynı yerinden bozulması ses açma kapama tuş kısmın ince kalan kısmı telefona kılıfı taktıktan yaklaşık 20 gün sonra şeklini koruyamıyor ve bozuluyor aldığım 3 üründe halen elimde kenarda duruyor mağduriyetim hiç bir şekilde giderilmedi ama siz test etmek için ürünü isterseniz göndere bilirim tarafınıza

Corticera

Üyecik
Hiç sanmıyorum ilk mesajda Şubat çekiliş yazısı duruyor farkındaysan o çekiliş hakkında da bir sonuç ilanı vs. olmamıştı, muhtemelen olmadı.(Gözüken durum öyle çünkü olduysa da!)
varmı bir gelişme ??? 3
açıklama da yok ?
çekilş yapılmadı unutuldu muhtemelen ?
yada sonuçları açıklanmadı ?
birileri sanırım bizi kaale almıyor, bir ses yok
Kardeşim açıklamışlardır bir yerlerde kaçırmışızdır.

stat counter