Spigen hakkında düşünce ve önerilerinizi burada paylaşabilirsiniz!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Öne Çıkar #401
Merhaba,

Asus Zenfone 5 ve 5Z için kılıf seçenekleri ne zaman satışa çıkacak?
Merhaba,

Markamız da şu an için Asus Zenfone 5 ve 5Z ile uyumlu kılıf bulunmamaktadır. İlgili talebinizi güney kore merkezimize iletmesi için departmanımıza bilgilendirme de bulunduk.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder,
İyi günler dileriz.

mfi

Profesör

Spigen R32E almıştım zamanında ne kadar berbat bir kulaklık anlatamam.
naptınız abi çinden 1 dolara falan mı yaptırdınız?
müzik kalitesini geçtim konuşurken bile ses berbat derecede az gidip geliyordu ertesi gün iade ettim.
spigen gözümde 10/10 iken değeri yarılara düştü

Dr.

Üyecik
Merhaba, kolay gelsin. Çift portlu usb şarj cihazınızın akıbeti nedir öğrenebilir miyim? Satıştan kalktıysa eğer sebebi nedir?

Merhabalar özellikle kılıf ve ekran,koruyucu ürünleriniz için en çok çeşidi hangi mağazada bulabiliriz. Genel olarak teknosa ve media markt gibi firmalarda çok yetersiz

Spigen R32E almıştım zamanında ne kadar berbat bir kulaklık anlatamam.
naptınız abi çinden 1 dolara falan mı yaptırdınız?
müzik kalitesini geçtim konuşurken bile ses berbat derecede az gidip geliyordu ertesi gün iade ettim.
spigen gözümde 10/10 iken değeri yarılara düştü
Merhaba,

Yaşadığınız sorun ürün ile ilgili üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Böyle bir durumda ürünü bize yollayarak teknik destek alabilirsiniz. Ürünlerimiz tamir görmediği için birebir değişim yapmaktayız.

İyi günler dileriz

Merhaba, kolay gelsin. Çift portlu usb şarj cihazınızın akıbeti nedir öğrenebilir miyim? Satıştan kalktıysa eğer sebebi nedir?
Merhaba,

F207 Model ürünümüzü önümüzdeki haftaya kadar stoklarımızda görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

Merhabalar özellikle kılıf ve ekran,koruyucu ürünleriniz için en çok çeşidi hangi mağazada bulabiliriz. Genel olarak teknosa ve media markt gibi firmalarda çok yetersiz
Merhaba,

Vodafone, D&R, Pupa Store mağazalarında ürünlerimizi görebilirsiniz. Tüm çeşitlerimizi Hepsiburada.com ve Amazon.com.tr gibi E-Ticaret sitelerinden de takip edebilirsiniz.

İyi günler dileriz.

Spigen Türkiye olarak bu başlık altında sorularınızı cevaplıyoruz.

Ayrıca bizim hakkımızda öneri ve geliştirmelerinizi de yine konumuz üzerinden yapabilir ve sizlere çok daha iyi hizmet sağlamamız noktasında bizlere yardımcı olabilirsiniz.

Ek olarak yine bu başlık altında sizlere güzel sürprizlerimiz de olacak.

GÜNCELLEME

Herkese merhabalar,

Yeni bir yarışma ile karşınızdayız! 3 kişiye kullandığı telefon modelleri için Spigen marka kılıf ediyoruz. Yarışmamız 24 Eylül tarihinde başlayıp 1 Ekim tarihinde sonlanacaktır!

Bu linke tıklayarak yarışmaya katılabilirsiniz!

Katılım Linki

Bir hafta sürecek olan yarışmamızda, kazanan üç kişiye istedikleri Spigen kılıfını hediye edeceğiz! Tek şartımız, ürünlerin satışta olan ürünler olması. 24 Eylül başlayan yarışmamız tam 7 gün sürecek. 1 Ekim 2018 tarihinde ise kazananları açıklayacağız! Kazananlar ShiftDelete.Net Facebook hesabında yapılacak canlı yayınla belirlenecek.

Herkese bol şans!

Merhaba, Oneplus 6 için uzun süredir kılıf bekliyorum. Şimdiye kadar tüm telefonlarımda ürünlerinizi kullandım. Oneplus ın diğer modellerine kılıflar getirdiniz fakat, Oneplus 6 ya hala bir kılıf yok. Her gün bakıyorum, sizlere de yazmıştım. İnanıyorum ki stoklara girse benim gibi alacak bir çok arkadaş mevcut. Bilgilendirebilir misiniz?

Spigen olarak Ülkemizde henüz satılmayan son model iPhone ların kılıfları stokta varken
Ülkemizde satışa çıkan apple watch 4 lerin kılıfları stokta yok
bu nasıl bir iş bilmezlik

Merhaba, Oneplus 6 için uzun süredir kılıf bekliyorum. Şimdiye kadar tüm telefonlarımda ürünlerinizi kullandım. Oneplus ın diğer modellerine kılıflar getirdiniz fakat, Oneplus 6 ya hala bir kılıf yok. Her gün bakıyorum, sizlere de yazmıştım. İnanıyorum ki stoklara girse benim gibi alacak bir çok arkadaş mevcut. Bilgilendirebilir misiniz?
Merhaba,

OnePlus 6 ile uyumlu Rugged Armor model kılıfımız yakında stoklarımızda olacaktır.

İyi günler dileriz

11.11 indirimlerinde Mi A1 kılıflar için bir indirim düşünülüyor mu ?
Merhaba,

İndirim planlamalarını satış kanallarımız kendileri yapmaktadır. Bu konu ile ilgili net bir bilgi paylaşamamaktayız.
Sosyal Medya hesaplarımızdan bizi takip ederek fırsatları görebilirsiniz!

İyi günler dileriz

Merhaba
Ülkemizde lg v30 için satışta hiç kılıfınız yok. Özellikle "Spigen LG V30 Liquid Crystal" modeliyle ilgileniyorum. Stoklarda ne zaman görebiliriz?
Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz cihaz ile uyumlu modellerimiz önümüzdeki ay içinde stoklarımızda olacaktır.

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz.

stat counter