Sözlük Projemiz Açıldı! Desteklerinizi bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Üye oldum belki ileride patlar diye. Yalnız bir şey soracağım. Küçük harf hayranlığı nedendir?

umiteker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Üye oldum belki ileride patlar diye. Yalnız bir şey soracağım. Küçük harf hayranlığı nedendir?
Teşekkür ederim ilerde çok iyi durumlarda olacaktır reklam çalışması için bütçe ayırdık büyüdüğünü göreceksiniz.

Bu arada yazar olarak onayladım başlık açabilirsiniz.

Küçük harf hayranlığı değilde sözlük kültüründen ötürü o şekilde yaptık.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ekşi'de 2 yıl daha beklerken sizde yazayım. :) torpil için sağolun. 20 entry girin yazısı kaybolmuş. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: başlık açamadım. Sistem beni geri çaylak yapmış. Çok adil. :D
16 entry daha yazınca devam. :)

Son düzenleme:

umiteker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Ekşi'de 2 yıl daha beklerken sizde yazayım. :) torpil için sağolun. 20 entry girin yazısı kaybolmuş. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Edit: başlık açamadım. Sistem beni geri çaylak yapmış. Çok adil. :D
16 entry daha yazınca devam. :)
Şimdi kontrol edebilirmisiniz?

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Cidden artık piyasada adam akıllı sözlük yok.Umarım başarılı olur sonu ekşi gibi olmaz.

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Güzel bir proje, umarım yardımımız dokunur. Ancak kullanıcı adlarında rakam kullanamıyoruz galiba?

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Sevgili admin;

Bu nedir allah aşkına? Türkcell ne?

73846

umiteker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Yorumlarınız için teşekkür ederim.

koyluyuz

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
5
İsmi çok beğendim. Hemen üye oldum.Her yeni girişimi desteklemeyi severim.insanların başarısından mutlu oluyorum. Müsait olunca başlık açacağım. Yalnız hızlı büyümeyi sakın yönetimi zor bu işlerin :)
Başarılar Diliyorum

umiteker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
İsmi çok beğendim. Hemen üye oldum.Her yeni girişimi desteklemeyi severim.insanların başarısından mutlu oluyorum. Müsait olunca başlık açacağım. Yalnız hızlı büyümeyi sakın yönetimi zor bu işlerin :)
Başarılar Diliyorum
Değerli yorumlarınız ve destekleriniz için teşekkür ederim

sowngard

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Yeni bi girişimde bulunmanız çok güzel. Site tasarımı ayrıca hoşuma gitti ancak yatay bi girişim olmuş. Tekel zaten 2 sözlüğün elinde buradan pay almanız oldukça zor. Umarım ilerideki planlarınız için güzel tecrübeler edinirsiniz.

umiteker

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Yeni bi girişimde bulunmanız çok güzel. Site tasarımı ayrıca hoşuma gitti ancak yatay bi girişim olmuş. Tekel zaten 2 sözlüğün elinde buradan pay almanız oldukça zor. Umarım ilerideki planlarınız için güzel tecrübeler edinirsiniz.
Teşekkür ederim destekleriniz için.

wezz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şu an üye oldum. Umarım istediğiniz yönde ilerler ve başarılı olursunuz. Fakat, arkadaşların dediği gibi, piyasada adam akıllı sözlük platformu pek olmasa da, gelişime ve orjinal, kullanıcı dostu güncellemeler ve geliştirmeler ile sıyrılıp başarılı olmaya çok müsait platformlar.

Şahsi fikrim; kalıplaşmış sözlük taslağına çok bağlı kalmadan, arayüz geliştirmeleriyle düzenlenerek çok daha fazla tercih edilen platformlar olabilir sözlükler.

Ek olarak, mobil uygulama, özellikle sözlük vb. ortamlar için olmazsa olmaz. Hali hazırda var mı bilemiyorum ama, kullanıcı aktiviteniz ve trafiğiniz önemli derecede yükselecektir.

Şimdiden başarılar, yolunuz açık olsun.