Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
hafta sonu premier ligde güzel maçlar var kaçırmayım özellikle liverpool chelsea maçı

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
Cuma günü bizim şirketin servis şöförü ile küçük bi sürtüşme yaşadım

Güzergah benim durağımdan başlar ve biter akşam herkesi dağıttı en son ben kaldım daha önceleride böyle oluyordu doğal olarak :) adamın her defasında bir isteği oluyor diyor şuraya uğrayalım ondan sonra bırakırım.sen burada insen olur mu? gibi saçma sapan sorular soruyor.

Hadi ikinci dediğini yaptım bi işi varmış çok rica etti o yüzden tamam dedik.

Demez olaydık her akşam bişi istiyo, derken cuma günü adnan bi işin var mı? şu parçayı sanaiye bırakıcam ordan sonra bırakırım seni felan yaptı, yol ters geliyormuş beni bıraktıktan sonra tekrar yukarı çıkmak istemiyormuş.

Bende patladım artık, beni durağımda indirdikten sonra nereye giderseniz gidin, ama beni bıraktıktan sonra !! dedim..

Ve hep bana denk geliyor bu istekleriniz, doğal olarak farkındayım yalnız rahatsızlık duyuyorum, güzergahı değiştirin ne ben nede siz rahatsız olursunuz dedim..

Yok ben 5 dk lık bişi istedimde senin söylediklerine bak gibi anlamsızca çıkıştı bende iyice bozuldum sizin işiniz beni ilgilendirmiyor dedim haklı olarak kaba oldu biraz ama bu şekilde anlaması kolaylaşacaktı öylede oldu anladı .. :)

tugbagaleri

Müdavim
Reaksiyon puanı
46
warkortali dedi ki:

Güzergah benim durağımdan başlar ve biter akşam herkesi dağıttı en son ben kaldım daha önceleride böyle oluyordu doğal olarak :) adamın her defasında bir isteği oluyor diyor şuraya uğrayalım ondan sonra bırakırım.sen burada insen olur mu? gibi saçma sapan sorular soruyor.

Demez olaydık her akşam bişi istiyo, derken cuma günü adnan bi işin var mı? şu parçayı sanaiye bırakıcam ordan sonra bırakırım seni felan yaptı, yol ters geliyormuş beni bıraktıktan sonra tekrar yukarı çıkmak istemiyormuş.

Bende patladım artık, beni durağımda indirdikten sonra nereye giderseniz gidin, ama beni bıraktıktan sonra !! dedim..

Ve hep bana denk geliyor bu istekleriniz, doğal olarak farkındayım yalnız rahatsızlık duyuyorum, güzergahı değiştirin ne ben nede siz rahatsız olursunuz dedim..

Yok ben 5 dk lık bişi istedimde senin söylediklerine bak gibi anlamsızca çıkıştı bende iyice bozuldum sizin işiniz beni ilgilendirmiyor dedim haklı olarak kaba oldu biraz ama bu şekilde anlaması kolaylaşacaktı öylede oldu anladı .. :)
içindekılerı soylemekle cok ıyı yapmıssın yoksa adam sana bır ertesı gun belgrad ormanlarında gazoz içmeye davet edebılırdı...

warkortali

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
181
tugbagaleri dedi ki:
warkortali dedi ki:

içindekılerı soylemekle cok ıyı yapmıssın yoksa adam sana bır ertesı gun belgrad ormanlarında gazoz içmeye davet edebılırdı...

:D :D

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
durdun durdun turnayı son dakkada vurdun pazarspor bu sefer kupon yatmayacak :} :}

lucifer

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Beni anlayabilmeni öyle çok isterdim ki,ama ne zaman sana birşeyler söylemeye kalksam..

RuNaL

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
71
böyle giderse ben birisi ile fena kavga ederim ya döverim ya da dövülürüm ama kesin kavga ederim

alperveli

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
siteleri tek tek gezip sıcak sıcak haberleri sizlerle paylaşıyım diye insan yüzüde göremez oldum gerçi görüpde nolcak ama sizlerle birşeyleri paylaşmak hoşuma gidiyo içimde güzel hoş bi duygu oluyo o mutluluğun üstüne bi de kola içince daha da bi mutlu oluyorum

oh bee !!! :*

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...