Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Gökgedik

Asistan
Reaksiyon puanı
44
Milletçe sabırsızız. Hep önce ben diyoruz. Aşağıda da kanıtları..

araba1.jpg arab2.jpg araba3.jpg araba4.jpg

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İnsanlık çok ilerledi; artık görünmüyor.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Bu nasıl bir sünnet düğünü arkadaş, sabah 7'de kalk, 2 saat oraya git. Bekle, konvoya katıl, oyun havası oyna, sıkılınca ailen kızsın, sonra tekrar gelmek, mevlitin okunmasını bekleyip pilav yemek, ardından küçük çocuklarla kardeşimin kavga etmesini engellemek, sonra son yemeği beklemek, yemekten sonra düğüne gidülmesini beklemek, düğüne gitmek, 12'ye kadar son ses kulaklarının ağlaması, gece 2'de eve gel. Olacak iş değil.

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Bu nasıl bir sünnet düğünü arkadaş, sabah 7'de kalk, 2 saat oraya git. Bekle, konvoya katıl, oyun havası oyna, sıkılınca ailen kızsın, sonra tekrar gelmek, mevlitin okunmasını bekleyip pilav yemek, ardından küçük çocuklarla kardeşimin kavga etmesini engellemek, sonra son yemeği beklemek, yemekten sonra düğüne gidülmesini beklemek, düğüne gitmek, 12'ye kadar son ses kulaklarının ağlaması, gece 2'de eve gel. Olacak iş değil.
Düğüne gerek var mı asıl soru bu. Sünnet ol gitsin işte.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Kafam şişti ya, sünnet çocuğu desen 1 saat oturmadı koltuğunda. Ayrıca millet oynadı durdu. Sesi düşürseler anlayacağım da son ses nedir be!
Düğüne gerek var mı asıl soru bu. Sünnet ol gitsin işte.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
ETS 2'de Calais'e sakın ha gitmeyin. :D Gidiş var çıkış yok. :D Trafik çok yoğun oluyor o şehirde.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Allah bize şükür et hakkını arama mı diyor? Allah bize şükret ve aklını kullan diyor. AKLINI. AKLINI. AKLINI.
ÇALIŞ DİYOR ÇALIŞ. Daha iyisi için hakkını ara diyor. Hakkı haklıya teslim et diyor. Çalıp çırpma diyor. İşi ehline ver diyor.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Yine pc başında tıkılıp kaldım. Dışarı çıkmak iyi olurdu. :)

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,457
Hehehe yüzümde anlamsız bir sırıtma var.Şu su mücadelesi ve Wing Tsun dışında foruma yazmam diyordum.Bir tane fanboy gordüm bir konu açmış. Keyiflendim şu su mücadelesini bitirelimde ağız tadıyla bir İOS ANDROID kavgası yapalım.Valla özlemişim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Vasıfsız, eğitimsiz, iyi beslenemeyen, sağlıksız 3 çocuk yerine eğitimli, rahat yaşayan, etrafına yararlı, iyi beslenen, iyi hayat yaşayan 1 çocuk daha üstündür. Bu bu kadar basit bir hesap.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
BSD'ye bir bakayım diyorum. Hep Linux, Windows bir yere kadar. :p

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
başka kullanıcılarının olup olmaması etken değil ki benim için değil.

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Merak etme, bir de forumda "Diğer İşletim Sistemleri" bölümü açtırırız. BSD, Solaris vs. kullananlar orada sohbet ederler.
Keşke ne dediğini anlasam.Fransız filmini çince altyazıyla izliyor gibiyim cidden :)
Ben arkadaşı kıskanıyorum [emoji14] Çok güzel bir şekilde dilimizi kullanıyor :) Ayrıca saygılı.

Havalar çok sıcak elimi-ayağımı yıkayım bari...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Markaların kendisine itibar kazandıracağını düşünenler, kişiliği oturmamış ezik tiplerdir...
(Alıntı)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Size yazıklar olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 44671
Bu hale getirilmesinde parmağı olan herkese yazıklar olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 44672

---- Mesajlar birleştirildi ----

Neymiş efendim 3 çocukmuş. 3 çocuk asgari ücretle geçindirilirmiş. Amaç iyi hayt geçirmek ot gibi yaşamak değil.

Son düzenleyen moderatör:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Doların 4.7TL'lerde gezinmesi yeni telefon almama engel oluyor. Resmen ayağıma kaya koyuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...