Söyle Rahatla

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
İyice sindire sindire okumayı planlıyorum.Şimdiden kitap bitince ne olacak diye düşünmeye başladım :D Aslında şuan Witcher 3 e de başladım ilk oyunu mu bitirsem yoksa kitabı mı kararsız kaldım :(
Oyun ile Kitap farklı. İkisini aynı anda götürebilirsin.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Metro'nun romanını hala okuyamadım ya...

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
İlk defa Gearbestten sipariş verdim. Umarım hayal kırıklığı olmaz :confused:

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Adam eşsek gibi spam yapıyor bir Allah'ın kulu banlamiyor yazıklar olsun sözde mod kadrosu uçuyor falan.

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
İroni nedir ? Sana ders çalış, ders çalış diyen anne babanın ne zaman derse otursan daha on dakika olmadan hadi kalk 2 saat dolaş da hava al diye seni dersi başından kaldırmaya çalışması ve daha 10 dakikadır çalışıyorum diyince sinirlenmesidir...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ne zaman otursam aynı muhabbet, oyun oynarken daha rahat. Kimse karışmıyor...

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
Mobil bölümdeki moderatörler foruma karşı o kadar ilgisiz ki oradaki raporlara supmodlar bakıyor, yazık.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ya ben anlamıyorum rapora bile niye süre sınırı koyuyorsunuz? Raporluyoruz işte daha ne istiyorsunuz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bunu mu demeyeyim? Niye demeyeyim aslında doğru dememe gerek yok. Beni zaten dinemiyorsunuz. Şu üstteki boş mesaj sorunun size bağıra bağıra söyledim takan olmadı. Katılıyorum yazmama gerek yoktu.

Son düzenleyen moderatör:

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
O manyak biz olalım diyorum :D
Sana bir hikaye anlatayım mı murat ? Manyağın biri kendinin olmayan bizim apartmandaki bir daireyi satmış. Satış tamamen geçersiz çünkü onun olmayan bir şeyi satamaz değil mi ? Adamın peşine düşeceğine apartmana gelip daire sahibinden buranın sahibi benim, satın aldım, çıkın daireden diyor ve ortalık karışıyor. Adam bağırarak çıkıyor ki "YAKACAĞIM APARTMANINIZI ! GEBERTECEĞİM HEPİNİZİ!" ve daha 1 hafta olmadan apartmanın 1. katındaki dairede yangın çıkıyor. Herkes adamı gösterdi parmağıyla. 1. katın o dairesi tamamen boş. Sahibi yıllardır uğramadı oraya. Son bir kaç haftadır oraya girip çıkan görüyorum. Kimdir, neyin nesidirler bilmem. Konumuza dönelim, eğer ki birileri adamın masum olduğunu kanıtlamaya çalışmasaydı herkes parmağıyla o adamı gösterdiği için polis vakit kaybetmeden o adamı tutuklamaya hazırdı. 1 hafta yine olmadan adam geri gelip söylediği laflar için özür diledi, yangın ile ilgisi olmadığına yemin etti falan. Biliyoruz yani tesadüf olabilir.

Şimdi bizim mahalleyi internet ile kıyaslayalım mı ? Bizim mahallede adam bir kere bağırdı, bu kadar tanıdık oldu ve adam boktan yere zan altında kaldı. Göz altına alacaklardı adamı. İnternette bir kere yazarsın, kalır o veri. Silemezsin. Site sahiplerinin de sorumluluğudur her yazdığımızı veri tabanlarında tutmak. Yani demem o dur ki internette yazdığın her yanlış laf seni bizi izleyen kurumların gözünde suç işlemeye meyilli şüpheli rolüne atıyor ve seni daha sıkı takip ediyorlar. Bilmem anlatabildim mi ? :) İnternette bir kelime yazmadan 2 kere düşün.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bugün göndereceğiz diye mesaj atıyorsun saat 5.23 gelen giden yok.

Bugün göndereceğiz diye mesaj atıyorsun saat 5.23 gelen giden yok. Aras kargo ben senin ta

Son düzenleyen moderatör:

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Selamlar ahali, nasılsınız iyi misiniz? Eski tayfa duruyor mu? Benim zamanımdakiler el kaldırsın belli etsin kendini :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
S7 ile çektim. Alakasız bir şekilde renkleri bozdu lambadan olabilir.
Pardon galaxy s7'in vardı anlamıştım düşük ışıkta ne kadar iyi çektiğini karşılaştırmaları en kısa zaman içinde bekleriz hayırlı olsun yinede harika bir cihaz iyi günlerde kullan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...