Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

FlexsNutella

Doçent
Bu forumda siyaset açılırsa sonu iç savaş :D
Sınıfta 2 arkadaş evet hayır yüzüne bir birini parçaladı iki kardeş diyelim düşman oldular derste bide siz düşünün forumu :oops:
Yapılmalı ama düşünceler aktarılmalı sonrasında yoruma kapatılmalı biri der ben bu parti için şöyle düşünüyorum şunu yapmalılar şuraya gitmeliler VB.

kmurat

Dekan
Siyasetten anlamayanların siyaset hakkında tartışacak ne argumanı olabilir ki ? Küfürleşmeye döner konu birden. Herkes kendi fikrini biliyorsa, kendisi için bu yeterli bence.

Siyaset işten ve amaçtan alı koyuyor.

FlexsNutella

Doçent
Türkiye'de bulacağınız şeyler %20 suriyeli %75 yabancı şirketler %60 ithal ürün %25 yerli %40 yerli %80 TÜRK %15 farklı ülkenin insanı %50 bts dinleyen ortaokul premcesleri %25 japan çakması %15 qore çakması %1 nazi çakması %20 alamancı %80 Atatürkçü %20 ateist %30 farklı dinler %45 animeci %20 hen.aici %30 eski filmleri izleyen moruqlar %60 mafya %20 gangster %4 mafya babası %∞ Mason %15 vatan haini %31 sapık...

Rutin bir yaşamın varsa ve değişime kapalıysan, yeni bir şeyi deneyimle, alışık olmadığın bir şey yap mesela hiç denemediğin bir müzik aletini çalmaya çalış, hiç izlemediğin türde bir film izle... zihnini canlı tutacak bir şey yap!
Ben de en kötüsü bu sanıyordum ama değilmiş daha acı gerçekler var.Mesela hiç arayıp sormasam yazmasam hiç kimsenin arayıp sormaması yazmaması.Normalde insanın sevdiği güvendiği 1 yakın arkadaşı olur o da yok.İşte çalışırken mutlaka arkadaş oluyor evet sıcakkanlı da buluyorlar seviyorlar da hatta ama bakıyorsun o da işten ayrılınca yalan oluyor.Yine çağırsam uğraşsam belki buluşuruz bir şekilde ama bu hep benim zorumla oluyor e zamanla da insan kendini garip hissediyor ve artık çabaya girmiyor doğal olarak.Haberler yapılıyor bu konuda işte yalnızlaşıyoruz falan araştırıyorlar sebebi nedir diye işte bu kimse kimsenin umrunda bile değil anca ortada ortak bir çıkar paydası olacak.Sorsan hepsinin işi gücü var yoğun sanırsın hepsi nazi kampında çalışıyor halbuki istedikleri zaman çıkmasını biliyorlar.

Administraktör

Profesör
Bunu soruyor musun gerçekten?
Fiyatlar ateş pahası kotalar tadımlık.
Biraz iyimser ol bizde 75tl onlarda 12$ kaç tane ülkede 12$a internet satılıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu konuda artık biri net bir şey söylese lg telefon piyasasından Türkiyede kesin çekildi değil mi? Dünyada LG v50 satılıyor bizde daha v40 yok.

Son düzenleme:
stat counter