Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 3, Ziyaretçi & Botlar: 8)

kmurat

Dekan
Kış, son bir kez daha bi uğrayım, hemen giderim diyor. Kalın giyinsem terliyorum. Mevsimlik giysem üşüyorum. Botları falan da kaldırdım. Bir daha kışlıkları çıkarmak zahmet geliyor.

Ufuk

Creative Mod
Yönetici
Super Moderator
O zaman mesaj kasmayacaksın konfim.. Mesaj birleştirme olayı olmazsa olmazımız. :)

Utkuversus

Dön Gel Biraz Da Cennet Özlesin Seni Atam!
Yönetici
Moderatör
Hala nefes alıyoruz..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeniler bilmez bu konu ismi bir süre ''Tamam Söyle Rahatla'' olarak forumlarda yer almıştı ama sonradan Tamam kısmı gözüme fazla batınca başlığı tasfiye ederek görmüş olduğunuz son haline kavuşturmuştum. Bu konuyu başlatırken kendi ihtiyaçlarımdan yola çıkmıştım, o zamanlarda bir şeyler söyleyip rahatlamam gerekiyordu :)
Neler yaşandı bu konuda bir görenler bir de Allah bilir. Kavga ortamı olarakta kullanıldı, barış ortamı olarakta. Bazen yaprak dökümüne şahit oldu, bazen dostlukların güçlenmesine.

kmurat

Dekan
Kart Et geç pişer. Yaşlı hayvanların etleri zor pişer ve zor yenir. Dişler kesmez. Zayıflamak için bol hareket gerekiyor. Bu gün hava yağışlı. Evde mekik, şınav çekebilirsiniz.

Kart Et geç pişer. Yaşlı hayvanların etleri zor pişer ve zor yenir. Dişler kesmez. Zayıflamak için bol hareket gerekiyor. Bu gün hava yağışlı. Evde mekik, şınav çekebilirsiniz.
seyretmedin mi? avrupa işi o veba salgını anısına kemiklerden klise vardı avrupa'da ondan uzmanlar çok denemeler yapmışlar...

FlexsNutella

Doçent
Alien Shooter 3d oyunu yapılmalı ama yeni teknoloji ile gerçekten ölene kadar oynarım dünyada en sevdiğim oyunlardan biri Alien Shooter.

stat counter