Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 2, Ziyaretçi & Botlar: 2)

KamtariR

Asistan
Forumda bir sürü konu açılıyor her gün. Ben konu başlığının en azından konu içeriği hakkında ufak da olsa bilgi vermesi gerektiğini düşünüyorum. Ama konu başlıkları öyle açılıyor ki, ne bakasım geliyor ne okuyasım. Mesela:

"Çok acil bakar mısınız?"
"Honor play"
"Hangisi?"

FlexsNutella

Doçent
Direk konuyu başlığa yazsınlar?
Olay başlıkta olmadığı için başlığa odaklanılmıyor.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Söz konusu sorunlar ile sürekli karşılaşıyoruz, aslında bu tarz konu başlıkları açıldığında cezai işlem uygulanması gerekiyor ancak bizler esnek davranarak cezai işlem uygulamadan konu başlığını uygun hale çevirerek tekrar düzenlemek zorunda kalıyoruz. Bizler için mesai harcama konusunu teşkil ediyor.

Sonuçta yönetim olarak hepimizin özel bir mesai harcadığı bir iş yeri var, oradan istifade ederek forum içerisinde bu tarz konular hakkında burada mesai harcıyoruz. Bizleri de düşünmelerini rica ediyoruz ancak bu konuda hiç bir zaman gelişme olmuyor.

Kader diyelim, bizler sizler için varız.. :)

FlexsNutella

Doçent
Bunun bir kuralı olmamalı isteyen istediğini yazmalı cıvıtmadan. Olay başlıkta olmadığı için önemsiz geliyor bana.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Bunun bir kuralı olmamalı isteyen istediğini yazmalı cıvıtmadan. Olay başlıkta olmadığı için önemsiz geliyor bana.
Üyelerimizi bu konu üzerinde sürekli uyarmalar yapıyoruz. Açılmış olan bir konu eğer başlık üzerinde değer taşımıyor ise o başlık hiç bir zaman ilgi görmüyor. Başlık bir konunun başlangıcıdır, eğer açıklama girilmez ise hiç bir zaman ilgi görmeyecektir.

Sucrofe

Profesör
Daha iyisini istemeden önce daha kötülerine bak ki şükretmeyi öğren!!!
Parti düşüncemize de laf söyleme hakkın yok sen kimsin!!!
Bugün gelen zamları eleştirmeyip aç değiliz diye şükredersen yarın aç kalırsın. Her insanın kaliteli yaşamaya hakkı var, şükredersin ama daha kaliteli bir hayatı da istersin.

FlexsNutella

Doçent
Orası farklı orada haklısın Türkiye'nin durumu ortada hem kaliteli yaşama hakkı olan isteyen önce çalışır hak eder öyle hakkı olur oturup televizyon izlemeyle olmaz öyle dava yok.

FlexsNutella

Doçent
Keske calistigimizda hakkedilen verilse.
Keşke verilse ama burası Türkiye burda ortam böyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İş yerindeki yazıcı yavaş yazdırmaya başladı nasıl hızlandırabilirim 10 dakikalık işi yarım saatte yapıyorum :D

Son düzenleme:

vedat_1966

Asistan
Herhangi bir ortamda konuşacak konu bulamayan insanların hemen siyasete sarılması beni hasta ediyor. Birde kalkıp gidecek yeriniz yoksa perişan oldunuz.

warkortali

Profesör
Onursal Üye
Hala nefes alıyoruz..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeniler bilmez bu konu ismi bir süre ''Tamam Söyle Rahatla'' olarak forumlarda yer almıştı ama sonradan Tamam kısmı gözüme fazla batınca başlığı tasfiye ederek görmüş olduğunuz son haline kavuşturmuştum. Bu konuyu başlatırken kendi ihtiyaçlarımdan yola çıkmıştım, o zamanlarda bir şeyler söyleyip rahatlamam gerekiyordu :)

Son düzenleme:
stat counter