Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 2)

Sen Sanaii de bir Oto tamirhanesinde çıraklık yapmamışsın. İnşaat'ta tuğla taşımamışsın. Tuğla Fabrikasında Kamyon yüklememişsin. Fındık bahçesinde Fındık toplamamışsın. Seninkisi avare kalmaktan sıkılmak. Ordu'da Fındık bahçelerini temizlemeye eleman bulamıyorlar. Git oralara biraz ufkun açılsın. (Günlük 100,- Tl + öğlen yemeği veriyorlar)
Hocam güzel demişsin de ben hani zaten onları yapamayacağım için onları saymadım ama yapabileceğim işler arasında en zoru bence bim bugün ilk defa full çalıştım 13 saat bir ara dünyadan göçtüm sanki sanki yörüngeden çıktım 🙂

kmurat

Dekan
Pazarlama da ve Hizmet sektöründe işler dengesiz yürür. Herkes tatil yaparken, senin saatin belli olmaz. Herkes çalışırken senin canın sıkılır.

FlexsNutella

Doçent
Kmurat sen bide bana sor her yıl valla bıktım yakacam sonunda 2 tarla topla topla bitmiyor bide ters yerlerdeler biri bitiyor diğeri anasının nikahında
bide çok ağır yük taşıdım 18 yaşımda belim ağrımaya başladı her gün eğilmekte zorluk çekiyorum.

FlexsNutella

Doçent
Memur RP si olmasın artık şu forumda bıktım herkes kendini memur sanıyor müdürüyle konuşuyor sanki burası özgür bir forum ve herkes kendi gibi olmalı birinin verdiği kurallar üzerinden yönetilmemeli tabi küfür argo olamadan ama memur RP si yapmaya da gerek yok bence!!! 😑

Yapanlar belli yapmayanlar ne alaka demesin.

FlexsNutella

Doçent
Sıkıntı yazdığım gibi herkes kendini memur sanıyor konuşmalar beni çok sinir ediyor neden bu kadar kasıyorlar kendilerini herkes kendi gibi olsun daha iyi ve daha eğlenceli olur ve forumda yoğunluk olur diye düşünüyorum.

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Bu forum içerisinde herkes kendi olduğunu düşünüyorum. Farklı forum sitelerinin dayatmış olduğu kurallar gereği kullanıcılar birer dilekçe doldurur gibi post girişi yapıyorlar. Biz bu kadar katı kurallar içerisinde olmadık. Gerçi onlarında kurallarının bir gereği olduğunu düşünüyorum.

Bazı durumlarda bizlerde kurallarımızın dışına çıkıyoruz, çıkmıyoruz değil. Elimizden geldiğince sizlere özveri ile yaklaşmaya çalışıyoruz. Ben kendimden örnek vermek istiyorum; şuana kadar farklı bir kişiliğe bürünmedim. Kayıt olduğum günden bugüne her zaman kendim oldum. 🤪

FlexsNutella

Doçent
:D bende kendimi bozmamaya çalışıyorum o yüzden bazen gergin anlar yaşanıyor ama herkes yanlış düşünce içerisinde yazdıklarını okuyorum karşısındaki müdür gibi davranıyor karşıdaki de buna müdürü gibi davranıyor ve ben farklı yazdığım için sıkıntı çıkıyor adapte olmak zor.

FlexsNutella

Doçent
Yaş mı 🤣 yapanların %76 sı -15
Kardeşimden biliyorum cumhur başkanına yazı yazıyor sanki xD

Ufuk

majestic casual
Yönetici
Super Moderator
Yaş ortalaması ne olursa olsun hepsi bizimdir. Hiç bir zaman yaş ortalamasını baz alarak davranmamalıyız. :)

FlexsNutella

Doçent
Haklısın abi.

Bende seviyorum.....................................
69770
.............................................. 😢🚬

Son düzenleme:
Ah be şu bime keşke askerden önce alsalardı bari askerde kalırdım en azından para toplardım bim hem askerlikten zor hem maaşı düşük.Güzel yemek veren açık ev hapsi = bim daha güzel özetlenemez herhalde.

Sen Sanaii de bir Oto tamirhanesinde çıraklık yapmamışsın. İnşaat'ta tuğla taşımamışsın. Tuğla Fabrikasında Kamyon yüklememişsin. Fındık bahçesinde Fındık toplamamışsın. Seninkisi avare kalmaktan sıkılmak. Ordu'da Fındık bahçelerini temizlemeye eleman bulamıyorlar. Git oralara biraz ufkun açılsın. (Günlük 100,- Tl + öğlen yemeği veriyorlar)
Sizin bu her zaman kötüyü görme huyunuzdan bıktım usandım.
Klasik malum parti destekçisi kafası.
Daha iyisini isteyen adama daha kötüsünü gösterip yıldırma hakkınız yok.

stat counter