Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

O programı izlemedim lakin adam görüntü olarak Hakan Yılmaz'ı biraz çağrıştırıyor.

Hakan yılmaz demişken hakan yılmazla fotoğraf çekinmiştim konyaaltında.Çok samimi insan.Ebru Cündübeyoğlu da yanındaydı onunla da çekinmiştim.Tiyatroları varmış antalyada ama gidemedim:(

Geçen gün dışarda dolaşırken bi arkadaşla kıraathaneye denk geldik. Merak ettik girielim dedik. Girişteki levhada bulunduğumuz şehrin belediyesi tarafından restore edilmiştir yazıyordu. Neyse girdik içeri, içerisi yıkık döküktü. Restore edilen yer falan yoktu ve herkes eski düzen oyun oynuyordu. Uzunca bir süre dolaştıktan sonra o bahsettikleri meşhur kitapları bulabildik. Neredeyse 50 yıllık bir kitaplığın üst rafına kavanoz tarzı bir şeyler konuş alt raftada belki 15 yıllık okunmayacak düzeyde 3 5 kitap vardı. Uzunca bir süre düşündüm acaba bu kıraathaneler a b yada c partisinin yapılanma alanımı yoksa devlet teşvik falan veriyorda insanlar para için mi yapıyor...

Gökçe Asena

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
Mesele İnsanın umuduna hapsolmaması..
Bu hayatta her türlü kazanmış oluyorsunuz ya başarıyı kazanıyorsunuz yada mağlubiyeti ....

Devlet bursu geçtim kredi veriyor ve onun fiyatında zerre değişiklik olmadı.
Ama herşey zamlandıo herşey. Muhtemelen yurt yemekhanesi de zamlandı. Şimdi devlet v erdiği günlük yemek desteğini artırdı mı meçhul.

Son düzenleyen moderatör:
Adaletsizliğe mi söveyim, yoksa ben neden o adaletsiz kısımda değilim ona mı söveyim bilemiyorum.
O yüzden bu dünyanın allah belasını versin.

3 kameraları, ekrandan parmak izi okuyan OP6T Avrupada 550 euro iken Türkiye'de 5000-5500 TL olacak.
Tl'yi bu kadar değersizletirenlerin Allah binbir türlü belasını versin.

Sucrofe

Profesör
Yav hala derbi maçı kazanıp şampiyon olmuş gibi "böyle devam ettiğiniz sürece kaybedeceksiniz" tarzı cümleler görüyorum, kime ne ki TL'den? adamlar kazanmış baksana :D