Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 6)

Dolar 4,80 Troller kayıp. :D :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Abi ne oluyor sürekli bindelik dilimde de olmsa yükseliyor.
4,8037 idi 4,8081 oldu

---- Mesajlar birleştirildi ----

4,8109 hayırlı uğurlu olsun.

Son düzenleme:

F1kan

Profesör
Allahın verdiği beyni kullanmayıp, oy kullanan cahillere sesleniyorum, Allah sizin gibi nankörleri bildiği gibi yapsın.

Nerde o ben dolar yükselmeye devam edicek dediğimde hayır, her şey normalde dönücek çok şükür diyen tek haneli zekalılar.

Yeni bakanlar açılınca Hamd olsun, şükürler olsun, Allah hayrılara vesile etsin diyip Alllahın verdiği beyni elinin tersiye itip, Damadını devletin hazinesinin, maliyesinin, ekonomisinin başına geçirirken hiç mi düşünmediniz bunun dünyada ki ticaret boyutunda adaleti ne derece aşağı çekip doların yukarı ivmelenmesini sağlacağını ?

Benimki de laf işte. Bunlarda o kafa var ya sanki.

Allahın verdiği beyni kullanmayıp, oy kullanan cahillere sesleniyorum, Allah sizin gibi nankörleri bildiği gibi yapsın.

Nerde o ben dolar yükselmeye devam edicek dediğimde hayır, her şey normalde dönücek çok şükür diyen tek haneli zekalılar.

Yeni bakanlar açılınca Hamd olsun, şükürler olsun, Allah hayrılara vesile etsin diyip Alllahın verdiği beyni elinin tersiye itip, Damadını devletin hazinesinin, maliyesinin, ekonomisinin başına geçirirken hiç mi düşünmediniz bunun dünyada ki ticaret boyutunda adaleti ne derece aşağı çekip doların yukarı ivmelenmesini sağlacağını ?

Benimki de laf işte. Bunlarda o kafa var ya sanki.
SUS LAN ŞAHLANIYORUZ SENİ GİDİ KANI BOZUK DIŞ GÜÇLERİN OYUNCAĞI SENİ

Demeseler bari öyle değil mi? Bir tek o bahane kaldı çünkü. :D

Death Mark

Don't Give Up
Yönetici
Moderatör
1531332194914.png

Onlara göre halada doların değeri çok ucuz galiba. 1 dolar 20 Türk Lirası olunca mı müdahale etmeyi düşünecekler acaba?
Türkiye hiçten direk var olan bir ülke değil. Milyonlarca insanın emeği geçmiş bu ülkenin ekonomisini yerle bir ediliyor. Cidden yazık bizlere. Çektiğimiz acılar yetmiyormuş gibi.

Her ne kadar kendi hikayemizin kahramanı olsakta hayat her zaman bize kendimiz olma şansını tanımaz hikaye bizimdir ama kontrol kaderin elindedir..

Çok değil bir kaç yıl sonra bileklerimi keserek intihar etmeyi planlıyorum. Yaşadıklarımın hiç bir mantıklı açıklaması yok.

stat counter