Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Markaların kendisine itibar kazandıracağını düşünenler, kişiliği oturmamış ezik tiplerdir...
(Alıntı)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Size yazıklar olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 44671
Bu hale getirilmesinde parmağı olan herkese yazıklar olsun.
Ekli dosyayı görüntüle 44672

---- Mesajlar birleştirildi ----

Neymiş efendim 3 çocukmuş. 3 çocuk asgari ücretle geçindirilirmiş. Amaç iyi hayt geçirmek ot gibi yaşamak değil.

Son düzenleme:

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Doların 4.7TL'lerde gezinmesi yeni telefon almama engel oluyor. Resmen ayağıma kaya koyuyor.

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
3.80 civarındayken bile çok yüksek geliyordu bana, şimdi ise nedense normal bir durummuş gibi geliyor. Kurbağa ve su misali. :)

F1kan

Profesör
Şu hayatta cahil olucaksın. Hatta ben aylar önce seçime kadar dolar 4.82 i bile olabilir dediğimde bana '' beni dolar ilgilendirmez, ben dolarla alışveriş yapmıyorum'' diyenler kadar cahil mutluluğu istiyorum. Şöyle hafiften bir hissedip geri dönerim eskiye.

Şu hayatta cahil olucaksın. Hatta ben aylar önce seçime kadar dolar 4.82 i bile olabilir dediğimde bana '' beni dolar ilgilendirmez, ben dolarla alışveriş yapmıyorum'' diyenler kadar cahil mutluluğu istiyorum. Şöyle hafiften bir hissedip geri dönerim eskiye.
Hakikaten banane dolardan diyorlar. Anlatmaya çalışıyorum herşey ithal diyorum he he diyor.
Hakikaten ben de istiyorum cahil mutluluğu. Fakat öbür tarafta vatandaşlarının mahvolmasina sebebiyet verecek olaylar cereyan ederken sen neredeydin diye sorulmasından korkmuyor değilim.

Hakikaten banane dolardan diyorlar. Anlatmaya çalışıyorum herşey ithal diyorum he he diyor.
Hakikaten ben de istiyorum cahil mutluluğu. Fakat öbür tarafta vatandaşlarının mahvolmasina sebebiyet verecek olaylar cereyan ederken sen neredeydin diye sorulmasından korkmuyor değilim.
ekonomi,ticaret bakanı değilsin senin sorumluluğun yok.

F1kan

Profesör
Bir şey söyleyeyim mi ?
Şu saatten sonra boşuna tartışırız. Ben artık ümidimi kestim.

Eğitim bitti. Üretim bitti. Dolar pusuya yatmış bekliyor, ülkede hafif bir çalkantı olsa da fırlasam diye.

Bazı tek haneliler de hala din adı altında güdülsün. Şu gerçek enflasyon değerleri bir gün yüzüne çıksın da... Benimki de laf yani, dolar 4.92 olunca dış mihrak diyen adam ne bilsin bunları.

Neyse geleceğini düşünen beynine yatırım yapsın.

stat counter