Söyle Rahatla

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 5)

Evet bu gün bir bültende gördüm vaadleri güzel reel çalışmalarda görmek gerekir Edius da bir ara öyle girdi fanatikleri dışında kimsede yok :cool:
Color groundingmi ne onun programıymış kurguya el atmış anladığım kadarı ile. Kaç senelik program bu?
Şurada gördüm ben bazı yerlerde ağız burun kaymış FCPX'e neredeyse her testte de önde
Studio ve lite sürümü var. Lite sürümünün yapabildikleri yapamadıklarına oranla çok fazla studio çok prof işler için gereken özellikleri içeriyor. Lite sürümü tamamen ücretsiz. Valla dağıtır ortalığı bene :D
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=posSfMXCfFQ

nextman

Profesör
Color groundingmi ne onun programıymış kurguya el atmış anladığım kadarı ile. Kaç senelik program bu?
Şurada gördüm ben bazı yerlerde ağız burun kaymış FCPX'e neredeyse her testte de önde
Studio ve lite sürümü var. Lite sürümünün yapabildikleri yapamadıklarına oranla çok fazla studio çok prof işler için gereken özellikleri içeriyor. Lite sürümü tamamen ücretsiz. Valla dağıtır ortalığı bene :D
Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=posSfMXCfFQ
indirir deneriz kardeş son sürümde iddialı videolar seyrettim eline sağlık bakarım uygun zamanda :)

--ProofStriker

Profesör
Yönetici
Mod. Adayı
İnsanın sevdiklerini kaybetmesi gerçekten çok zormuş. Anneannemi kaybettim kaybedeli 12 gün oluyor hala inanamıyorum inanmak istemiyorum sanki çıkıp gelecekmiş gibi. Bana küçüklüğümden beri hep o baktı. Sizler sevdikleriniz hayattayken onların değerini kıymetini bilin sonra çok ararsınız. Her şey boşmuş bu dünyada bunu anladım bir varsın bir yoksun :(

İnsanın sevdiklerini kaybetmesi gerçekten çok zormuş. Anneannemi kaybettim kaybedeli 12 gün oluyor hala inanamıyorum inanmak istemiyorum sanki çıkıp gelecekmiş gibi. Bana küçüklüğümden beri hep o baktı. Sizler sevdikleriniz hayattayken onların değerini kıymetini bilin sonra çok ararsınız. Her şey boşmuş bu dünyada bunu anladım bir varsın bir yoksun :(
Acılar taze kalır ama insan buna rağmen ayağa kalkmalı... Allah rahmet eylesin başınız sağolsun.

Bu Amerikalılar manüpülasyon işini çok çok iyi biliyorlar.
Stajyer adlı bir filmi izliyorum. Tüm laptoplar Dell veya Apple. Herkes bir iPhone kullanırken Robert De niro çok eski katlanabilir bir Samsung cihaz koyuyor ve Samsung markası açık açık gösteriliyor. Filmin çekildiği yıl olan cihazlar Note 5 ve S6 Edge Plus gibi iki tane Kral :D
İşin garibi bu yorumu Amerikan malı Dell laptoptan yapıyorum. :D Ah bu Amerikalılar yok mu :D