Sosyal Medya Reklam İşi Yapmayı Düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

DuhanKl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Facebook,İnstagram gibi sosyal platformlar da reklam işi yapmayı düşünüyorum.Mesela bir kişi reklam vermek istiyor bütçesi 100 tl ve daha önceden bize başvuran sayfalara reklamı veriyoruz.Reklamveren ücretini doğrudan sayfa sahibine yolluyor ve biz o paradan %10 pay alıyoruz.yani komisyonculuk diyebiliriz.Görüşlerinize açığız sizce bu işe girmelimiyim.Bu arada sosyal platform da bu işi yapacağım için sermaye'ye gerek yok

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Bir arkadaşım bu işin benzerini yapıyor.
Bir hesap açıyor. Sonra kadın fotoları...
Dayılar sağolsun dolduruyorlar hesabı.
10.000 gibi olunca isim değiştirip reklam almaya başlıyor.

ozcnizzet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Güzel olabilir lakin bu tip şeyleri küçük ölçekli sayfalara yapmak daha güzel olabilir öyle kadın fotoları filan yapma bence başka kişilere de yardımı olsun :) güzel fikir

DuhanKl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Güzel olabilir lakin bu tip şeyleri küçük ölçekli sayfalara yapmak daha güzel olabilir öyle kadın fotoları filan yapma bence başka kişilere de yardımı olsun :) güzel fikir
Amacımız zaten şu reklamveren'e düşük fiyatlarda kaliteli bir reklam sunmak küçük ölçekli sayfalara ise yan gelir olarak para kazandırmak tabiki komisyon ücreti olarak paradan %10 pay almak

---- Mesajlar birleştirildi ----

https://www.instagram.com/klymedya/ Hayırlısıyla kurdum desteklerinizi bekliyorum

Son düzenleme:

Kadir Yunus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Hesabınız kapatılmış sanki geçmiş olsun

remaz3442

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Anladığım kadarıyla bir nevi sponsorlukta diyebiliriz bu işe. Siz reklam vermek isteyenle reklam almak isteyenleri buluşturmak istiyorsunuz.