Sorunum var yardımcı olun

Bu konuyu okuyanlar

MrMhr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazim iphone5s daha yeni aldım 2.5 hafta oldu hepsi buradadan getirttim telefon hiç darbe almadı daha çizik yok ama telefonu kulağıma yakın tutup salladığımda küçük birşeyin sesi geliyo parça çıkmış olmalı. Telefon sıkıntısız çalışıyor garantiye yollamalimiyim yoksa sorun olmazmi??

Derdest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Cihazim iphone5s daha yeni aldım 2.5 hafta oldu hepsi buradadan getirttim telefon hiç darbe almadı daha çizik yok ama telefonu kulağıma yakın tutup salladığımda küçük birşeyin sesi geliyo parça çıkmış olmalı. Telefon sıkıntısız çalışıyor garantiye yollamalimiyim yoksa sorun olmazmi??
Bence garantiden hallettir metal bir parçaysa daha büyük sıkıntılar olabilir.

marcolomboss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üst hoparlör yerinden çıkıyor. Ustunde onu tutan bant var o çıkınca hoparlör boşta kalıyor ve ses yapıyor. iPhone 5 te olmuştu. Garanti hallediyor

MrMhr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bayramdan sonra yollayim ozaman. Beyler telefonum yere falan dusmedi cizik yok ama korkuyorum kullanici hatasi derlerse diye