Sorun chrome mu internetimiz mi?

Bu konuyu okuyanlar

epsilon06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,077
Merhaba arkadaşlar telefonumda Chromeum eski sürümü yüklüydü birkaç gündür çoğu siteye giremiyorum neyse güncelledim hala aynı sorun var checking your browser diyor bu siteye ulaşılamadı diyor veri tabanı bağlantısı kurulurken hata oluştu diyor.. Bazılarını açıyor ama bazılarında böyle hatta bir sitenin facebook sayfasına yazdım hata mı var sayfada diye hayır dediler sonra denedim girdi. İnternetimiz ttnet modemimizn çok salak muhtemelen virüslü falan olduğunu düşünüyorum interner ara ara kesiliyor bir ara chromeda sürekli virüs diye sayfa açılıyodu sorun nerden kaynaklı çözemiyorum geçenlerde internet gtti bababma mesaj gelmiş düzeltilecek çalışma var diye sonra ben telefondan girdim borcunuz nedeniyle hızınız bilmem kaça düşürülmüş yazıyodu ama borcumuz falan da yok babam şaşırdı zaten ödedim diyo:) kontrol ettirmiş ödemişsinz demişler e bunlar niye o zmn internetimizi kesiyolar sonra düzeldi tekrsr ama işte şu an pek iyi çekmiyor ve sayfalarda sorun var nedenini çözebilcek olan var mıdır:)

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
hem uygulamanın eski sürümlerinden artık websiteler desteğini çekiyor hemde Ttnet biraz daha para kazanabilmek için kaba tabir ile işin B*K'unu çıkarıyorlar internet yavaşlığı konusunda