SORU: Bu reklam size de çıkıyor mu?

Bu reklam size de çıkıyor mu?

• Evet, çıkıyor.

Kullanılan: 3 50.0%
  • Hayır, çıkmıyor.

Kullanılan: 3 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    6

Bu konuyu okuyanlar

Acemi Doktor

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Son zamanlarda oldukça bilgisayar araştırması yapıyorum ve Monster Notebook'un reklamları bütün sitelerde karşıma çıkmaya başladı. (Özellikle de YouTube'da) Bunun daha önce gittiğim sitelere göre olduğunu düşünüyordum ki geçtiğimiz günlerde bir telefondan girdim ve karşıma aynı reklamlar çıktı belki de tesadüftür hem de o telefona benim hesabım bağlı değil. Bu konuda görüşlerinizi almak isterim ve bir sorum var "Bu reklam size de çıkıyor mu?"
img.png
sitelerde çıkan reklam
imgad.jpg YouTube'da çıkan reklam

-Emirhan Türk-

Profesör
Reaksiyon puanı
376
Son zamanlarda oldukça bilgisayar araştırması yapıyorum ve Monster Notebook'un reklamları bütün sitelerde karşıma çıkmaya başladı. (Özellikle de YouTube'da) Bunun daha önce gittiğim sitelere göre olduğunu düşünüyordum ki geçtiğimiz günlerde bir telefondan girdim ve karşıma aynı reklamlar çıktı belki de tesadüftür hem de o telefona benim hesabım bağlı değil. Bu konuda görüşlerinizi almak isterim ve bir sorum var "Bu reklam size de çıkıyor mu?"
Ekli dosyayı görüntüle 45397sitelerde çıkan reklam
Ekli dosyayı görüntüle 45399YouTube'da çıkan reklam
Evet hocam,ne bakarsanız o çıkıyor.Hatta ses kaydı alındığını söyleyenler var.Bir adam tüm gün boyunca köpek maması hakkında konuşuyor ve köpek maması reklamları çıkmaya başlıyor.Yani pek masum gibi değil olaylar.:)

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,369
Adguard kullandığım için problem yaşamıyorum fakat normalde çıkıyordu.

Acemi Doktor

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
27
Evet hocam,ne bakarsanız o çıkıyor.Hatta ses kaydı alındığını söyleyenler var.Bir adam tüm gün boyunca köpek maması hakkında konuşuyor ve köpek maması reklamları çıkmaya başlıyor.Yani pek masum gibi değil olaylar.:)
Haklısın, cevabın için teşekkürler.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Haklısın, cevabın için t
Adguard kullandığım için problem yaşamıyorum fakat normalde çıkıyordu.
O nedir?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
119
aynı şeyden bende rahatsızım googleda herhangi bir ürün arattığımda her sayfada reklamı çıkıyor bu biraz korkutucu aslında

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Ekli dosyayı görüntüle 45397sitelerde çıkan reklam
Ekli dosyayı görüntüle 45399YouTube'da çıkan reklam
Herhangi bir ses kaydı alınması durumunda tarayıcınız size mikrofon özelliğini kullanıp kullanmamanız hakkında soru soruyor zaten. O yüzden korkmaya gerek böyle bir şey için :) İyi günler bu arada :)

Tuğ-han

Doçent
Reaksiyon puanı
482
Reaksiyon puanı
5,171
Yuh o kadarda değil. O kadar veriye google'ın 72qbitlik işlemcileri bile yetişemez:)

554950

Dekan
Reaksiyon puanı
5,850
ruhi çenet videoları tanıdık geldi mi sana;)

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Tabiki de tesadüf değil. Çerezleri ve reklam kimliğinizi kullanarak karşınıza sizi ilgilendirecek türden reklamlar çıkartıyorlar.

Android telefon kullanıcıları telefonun ayarlar kısmından reklam kimliği kısmına bakabilirler.

crow88

Dekan
Reaksiyon puanı
3,129
yazıyı okuyunca dahil olmaya karar verdım,bir ara twıtterde bır yazı yazdım(yenı acmıstım)burası tersten yazayımda ıbf-dossam bgk arastırma yerıne donmus dıye bır tweta yazdm kendı sayfama 1 hafta belkı 2 hafta grmedım,bır gormek ıstedım baktım sayfa engellenmıs gıremıyorm,zaten onemlı değildi,demek ıstedıgım şudur,sanal zeka turu su an ıcın basıt ama bellı kelımelerı tarayan,yüz tanıma sıstemı kullanılan arka plan programlarıyla takıp olunmakta,mıcrosofttan adam dıyorkı Türkıyede su kadar korsan kullanan var,bu adam yuzdesını mıktarını nasıl soyleyebılır sızce,ayrıca arama yaptıgınızda onlar ıcın bellı bır % yada barajı gectınızmı programa otomatık devreye gırıp sıze o konuyla ılgılı mesaj,reklam gondermeye başlıyor,hadı bırazda paranoya takılıp takıntılı takılalım person of ınterest dizisınden yada kartal göz fılmınden bakalım,olamazmı,olur ama su an ıcın bu %3 -5 dır,zaten kendılerıde korkuyorlar aslında sanal zekadan ama arastırmaktanda duramıyorlar ,azalacakmı bu hayır dahada artacak tabkı arka planda gizlice,hıc dıkkat ettınızmı almanların ashompoo isimli programları vardır,devamlıda bedava verme olayı vardır,ınsanın kafasına takılıyor acabamı dıye,almanlarında dınleme ızleme olaylarında faal olduklarını dusununce,neyse konu konuyu acıyor sıze ıyı eglenceler

Person of Interest

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Adguard reklamları engeller google'ye Adblock Chrome yazarsanız web mağazısına girip kurduğunuz anda tüm sitelerin reklamlarını engelleyecektir (SDN'yi beyaz listeye eklemeyi unutmayın!!1)