Sony'nin bu TV'sine 80 bin TL verir misiniz?

Bu konuyu okuyanlar

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ali ağaoğlu kesin alır bir tane :mrgreen:

O televizyon küçük kalır :)

42535.jpg

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
Bunuda yakından görmek istiyorum Lg 84" mü yoksa sony 84" bi bakayım :)

__Toprak__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
salak kelimesini kullanmasak!?
yani param olsa gider alırım. filmleri de bluray alırım mis gibi evde sinema keyfi :)

Hocam ''bluray'' alsanız ne olacak 4K çözünürlükte nasıl görünecek o filmler, ne mis gibisi :D paranız olur umarım da tv ile beraber bir de 4K çözünürlüklü film stüdyosu kurarsınız :D

ona bakarsan en büyük ekranıda son kullanıcıya ilk ulaştıran yine sharp olmuştu sharp ülkemizde fazla tanınmıyor sharp diyince yenimi çıkmış diyolar halbuki sharp sony kadar eski bir firma

Sharp üstelik görüntü kalitesi ve işçilik olarak da hatırı sayılır derecede daha iyidir :)

djvietnam

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Acaba 8K tvler ne kadardır.

hiç belli olmaz samsungta 8k tvyle karşımıza çıkar 4kya ultrahd deniyor 8k içinde süperhd ismi konularak samsung zirveye oturur lg ile sony,e zirveden el sallar artık :) fiyatıda tahminen 150 bin tl olur muhtemelen ama sanmam samsung evolitıon kid özelliği bulunan 8 serisinden sonraki modellere evolitıon kid olayı ile bu işi çözebilecek tek marka şuan için samsung gözüküyor (eeee boşa dememişler assoslistler sahneye en son çıkarlar) diye vardır samsungun bir bildiği

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
cevahir teknosa da vardı 40 bin tl ye. boyu bizim evin duvarı kadar. 2 ye 5 :)

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Veririm. :)

salak olduğundan...

Valla tam seviyene inip dümdüz "sensin salak" diyesim geldi.
Bankada 10 milyon dolar param var kardeşim, elektroniğe de merakım var, evimde de farklı farklı odalarım var değişik televizyon/projeksiyon gösterim tatları için.
Verdim 80bin tl aldım, nasıl oluyor da buradan çıkıp salak diyebiliyorsunuz insanlara?

Milletin maddi gücünden size girip çıkan nedir gerçekten anlamakta güçlü çekiyorum.

Mg.

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
çok param olsa idi alırdım ben de :)
ama param olmadığı için almam en kötü ihtimalle kendimi projeksiyon ile tatmin ederdim :D
bu halde bunu alamam, alsam evi satmak lazım evi satıp bunu alsak bunu sokkata mı izleyeceğiz :p

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bir kaç seneye bu ürünü 40 bin tl ye alırsın :) Tüketicide fiyatın yarı yarıya ucuzladığını görünce isyan eder :)

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ali ağaoğlu alır bir tane :D

REDFOKS

Müdavim
Reaksiyon puanı
201
ona bakarsan en büyük ekranıda son kullanıcıya ilk ulaştıran yine sharp olmuştu sharp ülkemizde fazla tanınmıyor sharp diyince yenimi çıkmış diyolar halbuki sharp sony kadar eski bir firma

+1 Sharp bayagı eski bir firmadır.Haberlerini falan hatırlıyorum ama 84" miydi onu hatırlamıyorum.

cevahir teknosa da vardı 40 bin tl ye. boyu bizim evin duvarı kadar. 2 ye 5 :)

Cevahirdeki LG 84" onu bende gördüm Sony de görmek istiyorum.

Bu tvler için son kullanıcı açısından şimdilik pek kullanışlı sayılmazlar hem boyutları büyük hemde onlara uygun ortam lazım izleme mesafesi vs ek olraka fiyatlarınında çok daha aşağılara inmesi gerek.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114

Eski firma olduğunu bende biliyorum, bu yüzden o videoyu koydum zaten. Bunlar 4k ile uğraşırken sharp 8k yı yaptı demek için. Tanınmıyor derkende ülkemizde pek fazla tanınmadığını belirtmek istedim.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
param olsa alırım.sırf pahalı diye değil.Sony yaptığı için gider alırım.bu kadar basit.televizyonda, laptopta, telefonda ve ev elektroniğinde sony nin yaptığı en iyi ürün neyse ne kadarsa gider alırım :)

Sony make.believe

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
80kg çok ağır üzerimize filan düşsse mazaallah :D :D

ruhenzenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Az önce servis gelip kurdu salona televizyonu. Çok iyi görünüyor, ateriyi bağlayıp mario oynucam şimdi.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
hiç belli olmaz samsungta 8k tvyle karşımıza çıkar 4kya ultrahd deniyor 8k içinde süperhd ismi konularak samsung zirveye oturur lg ile sony,e zirveden el sallar artık :) fiyatıda tahminen 150 bin tl olur muhtemelen ama sanmam samsung evolitıon kid özelliği bulunan 8 serisinden sonraki modellere evolitıon kid olayı ile bu işi çözebilecek tek marka şuan için samsung gözüküyor (eeee boşa dememişler assoslistler sahneye en son çıkarlar) diye vardır samsungun bir bildiği
Samsung un TVlerde Sony ve Sharp a karşı ne başarısı olmuş ki şimdi olacak ben bu kadar fanboyluk görmedim . Samsung gitsin plastik telefon yapsın sizde kurcalayın tv niyetine

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
biz aldık bir tane de kapıdan bile girmeyince geri verdik:):):):)

azen63

Müdavim
Reaksiyon puanı
24
Aylardır bende almak istiyorum bi tane ama hangisini alacağıma karar veremedim..:D Ama bi tv ye 80 bin verecek kadarda aklımı yemedim daha..
bu gidişle sen bu dönem çıkanlarıda gelecek olan modelleride alamayacaksın.:w00t:

ProRat`

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
SONY'nin diğer 2 bin liralık televizyonları neyime yetmiyor? Üstüne 80 Bin lira daha koyup, gider dubleks ev alırım.

xanovera

Asistan
Reaksiyon puanı
1
80bin verilir mi diyenlere şunu sormak istiyorum.
ayda 2 milyon TL ciro yapan adam da benim gibi 32" samsung izlemek zorunda mı? :D

sanki 80bini çıkarıp şak diye verebilecekmişiz gibi ben salak mıyım ve benzeri cümleler kuruyoruz :D aramızda 80bini bankada hazır kaç adam var acaba

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Şimdi 4k tv'ler 10-15bin lira. Eskidendi o 80binler falan. Konuyu güncel tutuyorsunuz bari cevabınızı da güncelleyin.. Haa 10bin de vermem tabii. Maks. 5000 veririm.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Daha HD TV alali iki sene olmadi, ama maclari hala 720p kalitesinde izliyorum. Kanal olmadiktan sonra 4K neyime yarayacak benim? Göz boyamaktan baska bir sey degil..

MiQelangelo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sıra samsungta assolistler sahneye en son çıkarmış hadi baalım samsung
Sony gibi bir dev varken samsung da nedir. İnput lag konusunda en başarılı tv ler sony'de w905 kullanıcısı olarak ps4 ile birlikte inanılmaz performans alıyorum