Sony'nin bu TV'sine 80 bin TL verir misiniz?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

defectboy

Üyecik
Türkiyede 1080p izlemek bile hala zorken adamlar 4k dan bahsediyo :D Şu an için hiç gereği yok bence türkiye için en azından 10 seneye ihtiyacı var bu tv nin :D

TBM

Dekan
dünayda 1080p varda ülkemizde yok en fazla bizde 1080i var

djvietnam

Profesör
sıra samsungta assolistler sahneye en son çıkarmış hadi baalım samsung

djvietnam

Profesör
Üstte koyduğum videoya bakarsan sharp hepsinden önce yaptı ama samsung, lg gibi çok fazla tanınmıyor sadece. :)
ona bakarsan en büyük ekranıda son kullanıcıya ilk ulaştıran yine sharp olmuştu sharp ülkemizde fazla tanınmıyor sharp diyince yenimi çıkmış diyolar halbuki sharp sony kadar eski bir firma

muratflash

Rektör
Aylardır bende almak istiyorum bi tane ama hangisini alacağıma karar veremedim..:D Ama bi tv ye 80 bin verecek kadarda aklımı yemedim daha..

|SeYYaH|

Rektör
iyi de lg'nin aynı özellik ve boyuttaki tv'si 40 bin tl!

Fikirterzisi

Üyecik
Bence yeterli paraya sahip olunsa bile bunu almak yerine o parayla bu dünyada yapılacak bin türlü gerekli iş var.

REDFOKS

Kürşad'ın Kırkıncı Çerisi Ϝ ϓ ſ Ϟ
Bunuda yakından görmek istiyorum Lg 84" mü yoksa sony 84" bi bakayım :)

__Toprak__

Üyecik
salak kelimesini kullanmasak!?
yani param olsa gider alırım. filmleri de bluray alırım mis gibi evde sinema keyfi :)
Hocam ''bluray'' alsanız ne olacak 4K çözünürlükte nasıl görünecek o filmler, ne mis gibisi :D paranız olur umarım da tv ile beraber bir de 4K çözünürlüklü film stüdyosu kurarsınız :D

ona bakarsan en büyük ekranıda son kullanıcıya ilk ulaştıran yine sharp olmuştu sharp ülkemizde fazla tanınmıyor sharp diyince yenimi çıkmış diyolar halbuki sharp sony kadar eski bir firma
Sharp üstelik görüntü kalitesi ve işçilik olarak da hatırı sayılır derecede daha iyidir :)

djvietnam

Profesör
Acaba 8K tvler ne kadardır.
hiç belli olmaz samsungta 8k tvyle karşımıza çıkar 4kya ultrahd deniyor 8k içinde süperhd ismi konularak samsung zirveye oturur lg ile sony,e zirveden el sallar artık :) fiyatıda tahminen 150 bin tl olur muhtemelen ama sanmam samsung evolitıon kid özelliği bulunan 8 serisinden sonraki modellere evolitıon kid olayı ile bu işi çözebilecek tek marka şuan için samsung gözüküyor (eeee boşa dememişler assoslistler sahneye en son çıkarlar) diye vardır samsungun bir bildiği

thekillingroad

Profesör
Veririm. :)

salak olduğundan...
Valla tam seviyene inip dümdüz "sensin salak" diyesim geldi.
Bankada 10 milyon dolar param var kardeşim, elektroniğe de merakım var, evimde de farklı farklı odalarım var değişik televizyon/projeksiyon gösterim tatları için.
Verdim 80bin tl aldım, nasıl oluyor da buradan çıkıp salak diyebiliyorsunuz insanlara?

Milletin maddi gücünden size girip çıkan nedir gerçekten anlamakta güçlü çekiyorum.

Mg.

Profesör
çok param olsa idi alırdım ben de :)
ama param olmadığı için almam en kötü ihtimalle kendimi projeksiyon ile tatmin ederdim :D
bu halde bunu alamam, alsam evi satmak lazım evi satıp bunu alsak bunu sokkata mı izleyeceğiz :p

stat counter