Sony Xpreia XZ güncellemeden sonra açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

burhan1234asd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telefonu iade edebilirmiyiz,, servise giden arkadaşlar varmı yada mağazaya

ersancglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dünden beri telefonun düzelmesi için herşeyi yaptım ve bir şekilde düzelttim. Ancak artık sony firması benim için bitmiştir. Sony Türkiye ile bugün saatlerce bu konuyu görüştüm herkes lakayıt ve umursamaz telefon yolu ile hiçbir çözüme kavuşulamıyor. Telefonu açtım ancak bütün bilgilerim fotoğraflarım banka hesap bilgilerim rehberim hepsi uçtu. Companion yüklemeniz gerekmekte bilgisayarınıza yapamayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.

oğuz değirmenci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar dünden beri telefonun düzelmesi için herşeyi yaptım ve bir şekilde düzelttim. Ancak artık sony firması benim için bitmiştir. Sony Türkiye ile bugün saatlerce bu konuyu görüştüm herkes lakayıt ve umursamaz telefon yolu ile hiçbir çözüme kavuşulamıyor. Telefonu açtım ancak bütün bilgilerim fotoğraflarım banka hesap bilgilerim rehberim hepsi uçtu. Companion yüklemeniz gerekmekte bilgisayarınıza yapamayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.
companion bende çalışmadı(dımları uyguladım en son adımında hata oluştu tekrar deneiniz diyor) aradıgımda ise teknik servise vermem söylendi
şuanda başka bir şehirdeyim ve 1 ay telefonsuz kaldım eğer yardım edebilirsen iyi olur ama companion çalışmayınca yapcak başka bişey kalıyormu ?

Onurmerve22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarıma da yukleyemiyorum Windows 7olmadigi için .yapılabilecek başka birsey olabilir mi .yoksa bilgisayar bulcam Arkadaslardan

ersancglr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam daha önce daha teknik servise vermiş birisi olarak kesinlikle servise telefonunu bırakma. pc anlamında yüklenemiyorsa int. cafeye gitmen yeterli olabilir. İstanbul da mı oturuyorsunuz?

Onurmerve22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sırf bunun için üyelik açtım. martta aldım telefonu kardeşimede geçen sene aldım aynısından ona benden önce güncelleme gelmiş hatta gece otomatik olarak yapmış telefon. bana bugün geldi fakat telefon başlangıç ekranında dondu kaldı sürekli başa sarıyo kafayı yemek üzereyim. şuan şarjda %100 olmasını bekliyorum..
--- Gönderi Güncellendi ---
Düzelme oldu mu acaba
hocam daha önce daha teknik servise vermiş birisi olarak kesinlikle servise telefonunu bırakma. pc anlamında yüklenemiyorsa int. cafeye gitmen yeterli olabilir. İstanbul da mı oturuyorsunuz?
Edirne oturuyoruz..servisi neden öner miyorsunuz acaba.buldum bilgisayari inşallah yarın programı yükleyip deneyeceğiz.
Edirne oturuyoruz..servisi neden öner miyorsunuz acaba.buldu

Onurmerve22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Edirne oturuyoruz..servisi neden öner miyorsunuz acaba.buldu
Telefonu actik fakat Gmail hasabiyla doğrula diyor ve ben hesabi hatırlamıyorum napcam

Ardablbl

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Ne oldu halledebildin mi dostum?