Sony xperia z5 premium cihazımı teleservice yollayacağım

Bu konuyu okuyanlar

Berkayşahin3810

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhabalar.

Mart ayında hepsiburadan z5 premium cihaz aldım. Telefonumu sıfırladıktan sonra onarım yaptıktan sonra) google hesap sorunuyla karşılaştım ve bir türlü çözemedim şimdi teleservice vermek istiyorum ama daha önce hiç sony kullanmadım ve hiç servisle isim olmadı. Nasıl göndereceğimi bilmiyorum. Yaşadığım şehirde ne kvk var ne teleservice. Nasıl gönderirim yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen moderatör:

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Oraya gönderince yapacakları tek iş cihazı sıfırlayıp geri göndermek olacak.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Teleservice'in sitesinde cihaz gönderme formu var. Sadece kargo ücretini alırlar. Büyük ihtimalle sıfırlayıp gönderirler. Bence foruma bir konu açın detaylı şekilde anlatın hatayı belki burada çözüm bulabilirsiniz, hemen göndermenizi tavsiye etmiyorum. Cihazınız elinize çok geç dönecektir. Bu arada bende Z5 kullancısıyım, cihaz Sony Eurasia garantili yani Sony servisi bakıyor cihazıma. Siz nereden aldınız cihazı ?

Berkayşahin3810

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teleservice'in sitesinde cihaz gönderme formu var. Sadece kargo ücretini alırlar. Büyük ihtimalle sıfırlayıp gönderirler. Bence foruma bir konu açın detaylı şekilde anlatın hatayı belki burada çözüm bulabilirsiniz, hemen göndermenizi tavsiye etmiyorum. Cihazınız elinize çok geç dönecektir. Bu arada bende Z5 kullancısıyım, cihaz Sony Eurasia garantili yani Sony servisi bakıyor cihazıma. Siz nereden aldınız cihazı ?
Ben hepsiburadadan aldım cihazı. Yaklaşık 1 aydır bende göndermeyi düşünmedim yapmaya uğraştım ama beceremedim sizi tavsiyeniz üzerine şimdi bir konu daha açıcam.Sony Eurosia garantili ve garanti belgesi var elimde

Son mesajlar