Sony Xperia Z kılıf tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar telefonum beyaz köşeleri düştüğü zaman gidiyor bi köşesi çizildi baya ondan bi kılıf almayi düşünüyorum. Beyaz telefona siyah kılıf nasıl olur hani kapaklar beyaz ya çok kötü mü görünür. Kılıf tavsiyelerinizi bekliyorum silikon olabilir ve kapaklı kılıf düşünmüyorum var zaten kullanmıyorum :)

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
bende kılıf alacaktım ama beyaz modele kılıflar pek hoş olmuyor o yüzden almadım :D

TURKER

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Kılıf hoş durmaz bencede çok sorun değilse hiç kullanma bence.

ProRat`

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Z'ye kılıf gerçekten yakışmıyor. Ben telefonlarda kılıf kullanmayı hiç sevmem.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Kılıf kullanmazsam bu sefer köşeler gidecek bugün düştü betonun üstüne kötü oldu tavsiye yoksa daha dikkatli kullanayım ben o zaman :)

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Ben her türlü kılıf denedim, bir süre sonra sıkıldım, hiçbirini kullanmıyorum, eh işte gittiyi kadar.

Bende kapaklar sorun, doğru oturmuyorlar yerine

St. Benoit

Profesör
Reaksiyon puanı
6
dealextreme' e gir, aramaya xperia Z yaz, sürüsüne bereket kılıf 3 ila 10 dolar arası satılıyor, kargo zaten bedava. bumper tarzı bir ürün de bakalilirsin sadece köşeler için.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dealextreme' e gir, aramaya xperia Z yaz, sürüsüne bereket kılıf 3 ila 10 dolar arası satılıyor, kargo zaten bedava. bumper tarzı bir ürün de bakalilirsin sadece köşeler için.
kardeş bu türkiyeye geliyor mu

ouzqan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ebay dx buycoins gibi sitelerde seçenek çok hocam ama tavsiyem sp kullanıcı olarak head case ve nillkin kılıfları .Hele nillkin kılıfları gayet sağlam.