Sony xperia xz1 garanti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Selam arkadaşlar 7.nisan.2018 de xperia xz1 aldım 5 ay sonra arıza yaptı servise gönderdim anakart ve ekran ücretsiz olarak değiştirildi 1 ay sonra telefonun hoparlör ünden az ses gelmeye başladı ben tekrar servise gönderdim sonra aramalar esnasında karsi tarafa ses kısık gidiyor veya kesik gidiyor sonra tekrar servise gönderdim yaptık dediler 9.ekim de aldım şimdi ise video kaydında ses buğulu kayıt ediliyor.
Tekrar servis gerekiyor (KVK) arkadaşlar cihaz değişimi veya para iadesi için ne yapmalıyım

Görkem Say

Delilik yer çekimi gibidir, hafifçe itmek gerekir.
Yönetici
Moderatör
Emin olmamakla birlikte 3 kere servise gittikten sonra ürün değişimi isteyebiliyordunuz.

Death Mark

Don't Give Up
Yönetici
Moderatör
Selam arkadaşlar 7.nisan.2018 de xperia xz1 aldım 5 ay sonra arıza yaptı servise gönderdim anakart ve ekran ücretsiz olarak değiştirildi 1 ay sonra telefonun hoparlör ünden az ses gelmeye başladı ben tekrar servise gönderdim sonra aramalar esnasında karsi tarafa ses kısık gidiyor veya kesik gidiyor sonra tekrar servise gönderdim yaptık dediler 9.ekim de aldım şimdi ise video kaydında ses buğulu kayıt ediliyor.
Tekrar servis gerekiyor (KVK) arkadaşlar cihaz değişimi veya para iadesi için ne yapmalıyım
Keşke işin en başında değişim isteseydiniz. Artık değiştireceklerini zannetmiyorum.

Death Mark

Don't Give Up
Yönetici
Moderatör
Onun için 2 mekanik arıza vermesi gerek yoksa imkansız gibi birşey ama bugün konuştum sony mobile ile yüksek ihtimal vericekler
Uğraşmanız gerekiyor. İlk seferden isteseydiniz işiniz çok daha kolay ve kısa süreçte gerçekleşebilecekti.

Yok şimdi değişime gitti cihaz yenisi gelicek yıne arıza yapıyordu kaç güne gelir acaba

stat counter