Sony Xperia XZ Premium Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Merhaba ben sony xz premium kullanıcısıyım bu telefon ilk çıktığında YouTube kanalından sizin yorumlarınız sayesinde aldım ama ömrümde gördüğüm en kötü telefonlardan birisi bu siz bu telefonun iyi taraflarını anlatırken neden kötü yanlarınıda anlatmadınız sizin sayenizde 3600tl bir çöp sahibi oldum telefon en basit oyunlara girerken bile donuyor uygulamalara girerken atıyor bazen dokunmatik bile çalışmıyor basmaktan zorlanıyorum benim tek suçum size inanmak inanın size saygım o kadar çok tu ki ama siz bizim haklarımız yerine telefon firmalarının hakkını savunuyormuşsunuz keşke herkes yapsaydı siz yapmasaydınız yinede canınız sağolsun
Snapdragon 835 ve 4gb ram olan telefondan mi bahsediyorsunuz hocam? bu telefonun oyunlarda donma ve uygulamalardan atmasi anormal bi durum ve dokunmatigide calismiyor demissiniz kesinlikle telefon hatali uretim olabilir hic beklemeden servise verip degisim talep edin.

eyvallah.s8 aklımı kurcalıyordu ancak internetten alamayacak durumdaydım mağazalarda s8 4000'e çıkmış seçim yapmak zor olmadı.şimdi bu google camerası bunun için var mı diye bakıyorum
Oreo için olanı kur. Nette yaz google camerra portrait oreo diye

---- Mesajlar birleştirildi ----

http://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-note-8-64-gb-dual-sim-ithalatci-garantili-p-HBV000008SNOZ?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.elk.telefon.pla&gclid=Cj0KCQiAzMDTBRDDARIsABX4AWxdtFZI1IHquG5SgpwYcq52NY_04JNTXd-DLxO_sd8F25F2g1NlfP4aAmMqEALw_wcB
3300 TL. :( :( :( Alıp geçesim var şunu. S9'un çok pahalı olacağını bilmesem beklerim de. Hoş bu da pahalı OFFF tüm telefonlar pahalı

Son düzenleme:
Oreo için olanı kur. Nette yaz google camerra portrait oreo diye

Samsung Galaxy Note 8 64 GB Dual Sim (İthalatçı Garantili) Fiyatı
3300 TL. :(:(:( Alıp geçesim var şunu. S9'un çok pahalı olacağını bilmesem beklerim de. Hoş bu da pahalı OFFF tüm telefonlar pahalı
maalesef.o değilde amerika veya avrupa'da olsak asgari ücretimizle iphone x alabiliyoruz.

bu arada telefonu aldıktan sonra 5 tane güncelleme geldi ve hepsi birdenbire yapılmıyor telefonu kullanamadım daha.

sonunda 7. güncellemede oreo'yu verdi

Son düzenleme:

adl20

Üyecik
sony xz premium telefonumda görüşmede sesi hoperlöre verince ses çok az çıkıyor çözüm nedir. teşekkürler..

Ekim ayı gibi almaı düşünüyorum
XZ1 ile XZ premium arasından ne fark var? Hangisini tavsiye edersiniz? Beğendiğiniz ve beğenmediğinz yönleri neler?

Ekim ayı gibi almaı düşünüyorum
XZ1 ile XZ premium arasından ne fark var? Hangisini tavsiye edersiniz? Beğendiğiniz ve beğenmediğinz yönleri neler?
XZ1 daha güncel bir cihaz ve Android oreo ile geliyor.Performans anlamında XZP'u geçebiliyor bile.XZP kamera ve batarya anlamında daha iyidir.XZ1 full hd ,XZP 4k. fakat XZP ağır çekimi desteklemiyor diye biliyorum.700 lira vermektense XZ1 tercih ederdim seçenekler arasında.

XZ Premium da tercihlerim arasındaydı ancak tasarım ve boyut olarak kaba geldiğinden yerine XZ1 tercih ettim,hem kutudan çıktığı sürüm daha güncel