Sony Xperia XZ Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

EAtalay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3GB RAM'ın sorunu demeyeceğim çünkü dediğiniz gibi A5 2017 yapıyor.
Hatta 3GB RAM'li A8 2016'nın iPhone 7 Plus seviyesinde RAM yönetimi olduğunu gösteren testler var.
XZ'nin sorunu büyük ihtimal Sony'nin güç yönetimi sorunu çünkü mesela bazı testlerde S7 tüm uygulamaları tutuyorken S8 tutmuyor belki de hata var tutamıyor.
Bu bilerek tutmama durumu LG V10 karşısında V20 için de geçerliydi mesela.
Belki de sorun güç yönetimi yüzündendir.
Belki de.Bende şu akıllı temizleyicidendir dedim kapattım yok olmadı.Dedim pil optimizasyonundan çok kullandığım uygulamaları çıkarayım belki düzelir yok o da olmadı.Yahu diyorum acaba rammi çok kullanıyorum yetmiyor mu bakıyorum 1 gb boş yer gözüküyor.Geçen teknoloji mağazasında xz1 ve xz premium yan yanaydı ikisinde de denedim bunu,10 küsür uygulama açtım xzp aynı sorunu yaşarken xz1 yaşamadı.Acaba diyorum oreo ile çözdüler mi bu işi.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Belki de.Bende şu akıllı temizleyicidendir dedim kapattım yok olmadı.Dedim pil optimizasyonundan çok kullandığım uygulamaları çıkarayım belki düzelir yok o da olmadı.Yahu diyorum acaba rammi çok kullanıyorum yetmiyor mu bakıyorum 1 gb boş yer gözüküyor.Geçen teknoloji mağazasında xz1 ve xz premium yan yanaydı ikisinde de denedim bunu,10 küsür uygulama açtım xzp aynı sorunu yaşarken xz1 yaşamadı.Acaba diyorum oreo ile çözdüler mi bu işi.
7.0'ın sorunu belkide 7.0 çıkışılı cihazlarda (S8, XZP, LG V20) 7.0 sonradan yüklenen cihazlara göre (S7) daha kötü bir RAM optimizasyonu var gibi fakat XZ'ye de 7.0 sonradan geldi ilginç.

Zafer Aydın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Herkese merhaba
2 aydır xz kullanıyorum ve beni delirten bir sorun var
evin Wi-Fi sine bağlanamıyorum. ya ıp adresi alınıyor kısmında kalıyor ya "baglandı,internet yok" diyor ya da bir süre bağlı kalıp sonra kesiliyor.
evde kullandığımız diğer cihazların böyle bir sıkıntısı yok ama bende oluyor sony destek formuna baktım biraz wifi ile ilgili şikayetler var ama ingilizce olduğu için pekj bişey anlamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
teşekkürler şimdiden

Çağrı Doğukan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kameranın bir özelliği var.Arka plan bulanıklaştırma diye.Fotoğraf makinesi gibi çekiyor.İnanılmaz.

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Herkese merhaba
evin Wi-Fi sine bağlanamıyorum. ya ıp adresi alınıyor kısmında kalıyor ya "baglandı,internet yok" diyor ya da bir süre bağlı kalıp sonra kesiliyor.
evde kullandığımız diğer cihazların böyle bir sıkıntısı yok ama bende oluyor sony destek formuna baktım biraz wifi ile ilgili şikayetler var ama ingilizce olduğu için pekj bişey anlamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
teşekkürler şimdiden
Lolipop mu surum lolipopsa cozum su

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Herkese merhaba
teşekkürler şimdiden

Burdada diger yontem var sizim telde wifi sag arkadaymis klif veya koruyucuda wifi sinyalini bozuyomus sokup deneyin varsa

Hasan Ozan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kolay gelsin dünkü gelen güncellemeyi az önce yaptım telefon şu an sürekli açılıp kapanıyor kendine gelmedi yaklaşık 1 saattir aynı işlemi yapıyor 1 kez şarj bitti uyarısı aldım şarja taktım %85 den devam etti her hangi bir bilginiz var mı ya da yardımcı olabilir misiniz?

BerkeC

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar stamina modunda bir sıkıntı mı var ?
Stamina modunun verilerini temizle yapıyorum %100 şarjla 8 gün gösteriyor 3 saat sonra %98 şarjla 12 saat gösteriyor iki şekilde de aynı işlemler açılı iken. Allah aşkına yardım edin.

tolgablc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar telefonu bir hafta önce aldım ve 6.0 ile geldi. Pil kamera kararsızlık sorunları vardı çok fazla. Pc den onarma yaparak 8.0 a yükseltti. Şuan pil çok daha iyi. 8.0 da pil kötü değil kesinlikle.